Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az miért van, hogy acicám nem...

Az miért van, hogy acicám nem marad kézben és nem nagyon engedi magát simogatni csak mikor doromból akkor?

Figyelt kérdés
1 éves a cica és mikor hazaérek a munkából akkor ott nyávog az ajtó elött doromból és akkor megengedi, hogy simizzem meg ölelgessem, de utánna kiugrik a kezemből és nem engedi vagy mikor fekszik és simizom mindig elmegy onnan vagy ha felveszem nem akar az ölembe maradni nem szeret a cicám? Pedig sok szeretet kap töllem. ja és mindig éjjelente de mindig hozzám bújik és doromból. Persze akár milyen fáradt vagyok nem tudok neki ellenálni. Ismerösöm cicája pedig felveszem és megse mozdul végig dorombol és nálam marad. Ez miért van minden cica más gondolom.
2008. máj. 15. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden cica egy önálló egyéniség, és nagyon büszke jószágok.

Neki annyi szeretetre van szüksége és pont akkor. És lehet, hogy érzi rajtad egy másik idegen cicza szagát és ez is zavarhatja.

2008. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet hogy megellett?
2008. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megellett? Még nem volt kandúrral dolga érted mire gondolok?
2008. máj. 17. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:

értem Házicica?

Nacsok az emlői mer ha igen kkor már megellett

2008. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy érted, hogy kölykei lettek vagy, hogy? mert kölykei nem lehettek mert még mint írtam, de leírom magyarul is panelben lakunk az erkélyen kívűl még nem volt sehol ezért még lehetősége se volt szegénynek, hogy kölykei legyen.
2008. máj. 17. 22:07
 6/8 anonim válasza:
100%
Az én cicám is ilyen, de ő perzsa. És általában a perzsa cicák undokok. Szóval az én cicámat is csak akkor lehet simogatni, amikor ő akarja, de akkor sokáig hagyja a simizést. Általában esténként játszás után, szokott kifeküdni simogatásra. Na meg persze, én akkor is felveszem ölbe, ha nem tetszik neki, igaz le is teszem egyszerre, csak had szokja.
2008. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A macsekok öntörvényű lények,nem mindig az van amit te szeretnél,nagyon kényes jószágok ezért csak a saját fejük után mennek. Mindig azt csinálják amihez épp kedvük van,ha aludni akarnak, megvannak simogatás nélkül is,de időnként nekik is jól jön a kényeztetés.Biztos szeret téged a macskád mivel mikor hazaérsz üdvözöl, és vár téged,és veled is alszik.
2008. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis perzsa keverékem van, az első találkozásunk óta nem nagyon viseli el, ha kézbeveszem. Pedig nagyon imádjuk egymást, összebújva alszunk, sokat tutujgatom, de ez valahogy nem megy... De a karomon szívesen pipiskedik, mint egy óriáspapagáj.
2008. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!