Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megduzzadt, kékes-lilás emlő...

Megduzzadt, kékes-lilás emlő normális az anyamacskáknál?

Figyelt kérdés

4 hete, 1 napja születtek meg a cicám kicsinyei, viszont már kb. Egy hete belilult és bedagadt szinte az összes emlője az anyamacskának.

Az orvos szerint sok a teje. De nem értjük, mert elég sovány lett az ellés után, a kicsik pedig gyorsan nőnek, dagik és nagyok.

Pedig royal c. tápot kap, és Whiskas konzervet. Emellett tejet és tejfölt adunk neki.

Biztos, hogy nincs nagy baja a cicámnak? Mit tehetek, hogy segítsek neki?

Félreértés ne essék, nem szaporítók vagyunk, perzsa cicánk van, az apuka is perzsa, gazdiját is ismerjük, a kicsik felnevelése után úgyis ivartalanítva lesz az összes macska. 4 kiscica van egyébként, mindnek van már gazdija. (2 nekünk, 2 az apacicához kerül).


2012. szept. 22. 15:27
 1/5 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Ez teljesen normális már a cicák születése elött meg jön a teje az anyamacskának. és valóban sok teje lehet.És azért lehetett sovány ellés után mert a kicsik sok vitamin le szivnak az anyamacskábol. :)
2012. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ma Magyarországon a kijáró macskák alig néhány százalékát ivartalanítják csupán, ezért becslések szerint 5000 és 10000 közé tehető a naponta megszületett kiscicák száma, s ezek több mint 90%-ának a legcsekélyebb esélye sincs szerető tulajdonoshoz kerülni. Mentsen meg Ön is sok esélytelen bűbájos kiscicát azzal, hogy nem tenyészti a sajátját!
2012. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, akkor megnyugodtam.:)

Második: erről már lekéstél, mert megszülettek. És legalább tudom, hogy honnan van és én nevelem fel. Voltak már házi cicáink utcáról, ivartalanítva is szöktek, vagy autó elé szaladtak. Örökre nem vigyázhatunk rájuk.. A mostani kincsem szerencsére jobb szeret benti cica lenni, és nem kóborol. És mi nem tesszük az utcára a kicsiket. Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen állatot tart. Én többet nem pároztatom a cicámat, se a kicsiket. Arról meg, hogy az utcán rengeteg cica van, nem én tehetek. Inkább annak küldj ilyen üzenetet, aki apróhirdetésben keres gazdit a véletlenül megszületett kismacskákak...

2012. szept. 22. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog a kicsik egyre erősebbek és sokkal nagyobb erővel szopják az emlőket,illetve erősebben dagasztanak.
2012. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak köszönöm!

A többiek meg le vannak sz.rva. R.hadtul nem a kérdésre válaszoltatok, mindig kötekedtek mindenkivel, mert isteni zseninek hiszitek magatokat, holott a gép előtt poshadó dagadt nyomik vagytok. Kíváncsi lennék, nektek milyen hibáitok vannak, hisz senki sem tökéletes..na mindegy többet nem nézem ezt a kérdést, mert 1-2 kivétellel majmok vannak itt..LOL!!!!:D

2012. szept. 22. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!