Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Emlő ultrahang!...

Ez normális? Emlő ultrahang! A többi lent

Figyelt kérdés
Csomó van a mellemben, egy hónap múlvára kaptam időpontot ultrahangra!! 1 hónap! Felhívtam inkább egy magánklinikát, és az is 3 hét! Mi van itt?! Ez normális? :(
2011. júl. 28. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Miért ne lenne normális? Moi egyáltalán a gondod - hogy csak ar hét múlva keeülsz sorra? Akik elötted vannak, azoknak is van joga a vizsgálatra, naponta csak bizonyos számú embert tudnak sorra venni - egyszerüen várd ki a sorodat.

Ha netán valami komolyabb dolog is van, pár héten nem múlik semmi.

2011. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna, felfogtad volna, hogy nem 1 hétről van szó, hanem 1 hónapról. És nem a többi ember érdekel, hanem az, hogy mennyire abnormális dolog ennyit várni egy egyszerű mezei vizsgálatra(nekik is, nem csak nekem). Kíváncsi leszek, te hány sor bőrt húzol majd le magadról miután megijesztettek, és 1 hónapig kell ülnöd a fenekeden, de azért remélem, nem lesz ilyen!
2011. júl. 28. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha netán valami komolyabb dolog is van, pár héten nem múlik semmi.


Gratulálok! Pont, hogy akkor múlik sok azon a pár héten, ha tényleg baj van!


Sajnos tényleg ez van, sok a beteg, azt pedig gondolom neked sem kell bemutatni, hogy romokban az egészségügy. Nem tehetsz mást, mint kivárod a sorod.

2011. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van. Ennyire van kapacitás. Tudom, hogy frusztráló, nekem is van elég gondom, és elég durva, mikor több hónapra adnak időpontot.

Tudod mi a durva, csípőprotézisre pl. ÉVEKET kell várni. Nem hónapokat, éveket. Na ez milyen?:(

Próbálj meg esetleg másik magánklinikát, hátha máshol kevesebbet kell várni.

2011. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó Isten :( 2 évente egyszer megyek dokihoz, akkor is ez fogad :( tényleg haldoklik a rendszer.
2011. júl. 28. 19:14
 6/8 A kérdező kommentje:

éveket....ahh :(

hát most elmentem másik orvoshoz, és másik kerületbe adott beutalót, meg annyit segített, hogy táppénzre küldött, így most egy új szabály szerint a táppénzeseket hamar kell fogadni. egyébként az elsőhöz még annyit, hogy nagy különbség van aközött, aki a 3 évenkénti szűrésre megy(igen, joga van!), és aközött, akinek valamilyen elváltozása van.. csak épp két rendelőnek kellene lennie akkor.. mindenhogy szörnyű ez a rendszer.

2011. júl. 28. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bizony ilyenke a várólisták -
2014. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jav. ilyenek
2014. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!