Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicája is viselkedik így?

Más cicája is viselkedik így?

Figyelt kérdés

Amikor szólok neki, rohan hozzám, dorombol, addig hízeleg amíg le nem hajolok. Ekkor felugrik, elkezdi nyalogatni az arcomat, mint egy kiskutya (Nem, nincs kutyám!:))

A hangsúly a nyalogatáson van, más cicája is csinálja ezt?


Egyébként egy 4 hós nősténycicáról van szó, pár napos kora óta nevelgetjük...



2012. szept. 23. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szereti az ízed vagy só hiánya van.Édesanyám cicája akkor csinálta ezt mikor valamilyen krémet kent az arcára anyukám és azt nyalogatta le róla mintha meg akarná tisztítani.De lehet egyszerűen csak így mutatja ki a szeretetét hogy megtisztogat.
2012. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mecse ***** válasza:

Csinálja :)


Az én arcom naponta le van takarítva a cicám nyelve által (semmilyen krémet nem használok, nem azt nyalja le), és minden reggel úgy indul hogy az orrom hegyét / homlokomat le kell tisztítania :D Véletlenszerű időpontokban napközben is vannak szeretetrohamai meg nemigen megy tőlem messzebbre 1.5 méternél. Szoktam is mondani neki hogy "Jó kutya vagy" :D Kezemet / karomat is gyakran nyalogatja, főleg ha az ölemben van.


Ő is jön ha hívom, nevére is hallgat.


Ez imádnivaló dolog, a cicák azt tisztogatják akit nagyon szeretnek :)

2012. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én cicám nem az a bújós tipus..De mikor mondom neki,hogy puszit,akkor megnyalja az orrom :) De van,hogy magától oda jön és megnyal..

Párommal "beszélni" szokott.Ha mondd a párom valamit a macskának,akkor rögtön kruncog vissza..nekem persze nem.

2012. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet csinálni a macskák :) Nekem 2 van egy lány és egy fiú macsek. A lánycicám olyan mintha előző életében egy kisebb termetű kutya lett volna :D Ő azt csinálja mikor munkából hazaérek ott vár a folyosón és ugy ugrik nekem mint egy kutya. Odafut a lábamhoz és felágaskodik , mint egy kutya. Szeret kergetőzni is, én futok a kertben ő meg fut utánam...nagyon édes.Elbújok valahová ő mindig megtalál.... De persze a labdát még nem hozza vissza XD De vannak olyan szokásai , mintha egy kis tacskó bujt volna el benne. A fiú cicánk meg szeret hajba bújni XD Állandóan dajkálni kell mint egy babát , odateszi a fejét a nyakamhoz és a hajamba bújik. Sőt ha vihar van dörög az ég annyira megrémül, hogy dajkálgatni kell :) Vannak fura szokásaik a macskáknak :)
2012. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!