Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám egy magasabb ugrás...

A cicám egy magasabb ugrás után meghúzta a lábát (nem tört el szerencsére). Visszavigyem állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

Mindez 3 hete történt, de már 4 fájdalomcsillapító injekción "túl van". Nem tudom, hogy vissza vigyem-e, mert bár még sántít, nem hiszem, hogy fáj neki, mert rengeteget ugrál, játszik, futkározik. De sántít.

Szerintetek vissza kéne vinnem állatorvoshoz? Sajnos a héten nem tudom, mert nagyon drága (6ezer 1 alkalom), és most nagyon hónap vége van, de jövő héten elviszem, ha rosszabbodik.


2012. szept. 26. 21:33
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Ha ennyire játszik már, akkor valószínű hogy egy kis szimuláció is van benne!

De próbáld meg nagyon óvatosan végig tapintani a másik lábával egyetemben, és ha valahol elhúzza, vagy nyavint rá, akkor egyértelműen vissza kell menni

2012. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már az állatorvosnál sem húzta el egyiket sem, és nem is nyávogott egyszer sem. Szerintem hülyének is néztek, mert annyira meg volt illetődve, hogy lefeküdt, szóval járni sem volt hajlandó, hogy lássák, tényleg sántít.
2012. szept. 26. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Jövőhétig még van idő, az alatt szerintem teljesen rendbejön. Ilyen drága egy injekció?
2012. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs semmi baja már a tappancsának, ennyi idő elteltével bőven rendbe jött az a húzódás :) csak rájátszik mert biztos te is jobban elkényeztetted a sérülése miatt :) enyémek is szoktak ilyet ha megsérülnek :)
2012. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vizsgálat 2700, az injekció BEADÁSA 2700, és 600 maga a hatóanyag... bár a múltkor elengedték a vizsgálat árának egy (nagy) részét, és így fizettem 3600 forintot.

Borzasztó lelkiismeretfurdalásom van, már attól is, ha mondjuk kicsit rosszabb minőségű tápot tudok csak venni neki, így hónap vége felé.

Amúgy meg egy kis hős, nagyon jól viselte, egyszer sem mukkant meg, pedig mikor bevittem rá sem bírt állni. Csak a sántítás miatt aggódom, úgyhogy jövő héten meglátom mi lesz.

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. szept. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!