Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hétre Tunéziába elvihetem a...

1 hétre Tunéziába elvihetem a macskáim (at)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miket kell beszerezni, hogy nekünk és neki(k) is jó legyen?
2009. aug. 3. 13:22
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért! Macská(i)m-at?
2009. aug. 3. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elviheted, de lehet, hogy nem viselnék túl jól...

Ha viszed:

Mindenekelőtt oltás!!!

Szállítókosár mindnek külön, megszokott kaja, nekik is csak palackozott vizet adj szeintem, állatbarát szálloda keresése, és én biztosan nem engedném ki őket, max az erkélyre...

Ami majd nektek is kell: fertőtlenítő és sebhintőpor.

És lehet, hogy oltási könyv-másolat is kell majd.

2009. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak kellene utánajárni, hogy Tunéziába milyen feltételekkel lehet állatot bevinni. Milyen azonosítóval, oltásokkal, orovosi igazolásokkal, milyen körülmények között lehet bevinni, ha egyáltalán lehet. Angliába pl úgy tudom, hogy karanténban is kell hagyni őket két hétre, akkor is, ha megvan minden papír. Szóval egyáltalán nem egyszerű állatot vinni sehova.
2009. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt ugye nem írtad komolyan.

egyrészt ezekben az országokban álltalában tilos állatot a szállodákba bevinni.

Az állatok külföldre (ez eun belül is érvényes) szállításához, kell állat útlevél, amit az állatorvos állít ki ha be vannak chippelve az álaltok és oltva.

a repülésnél ha nagyobb helyen kell tárolni, mint ami befér az ülés alá akkor fel kell adni. egymacska nem olyan mint a kutya, hogy elsétálgat melletted, a macska helyhez kötött, ha bezárod a szálloda szobába, szétkarmol mindent, mert meg lesz ilyedve, egésznap meg gondolom nem akarsz vele üöcsrögni a szobában.

egy kutyát sem vinnék tunézíába, 40 fokba, szerencs´telen állat csak szenvedne, és menne veled a sivatagba?

2009. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

én azt olvastam valahol,hogy a macska nagyon rosszul viseli a helyváltoztatást,ezért nem is szokták vinni nyaralásra!

szerintem amúgy is baromság állatot nyaralni vinni!!!

2009. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor asszem nem viszueem őket!!!
2009. aug. 3. 13:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden válaszolónak igaza volt, semiképp ne vidd őket! Inkább arra az egy hétre bízzál meg valaki ismerőst, hogy naponta egyszer menjen el a cicákhoz, etesse meg őket és tegye tisztába.
2009. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak lebeszélni tudlak róla, szegények nagyon rosszul éreznék magukat.

Nem tudom, Tunézia beletartozik-e, de pár országban vérteszt is kell ahhoz, hogy bevidd az állatot és a teszt után fél évet kell várniuk.

Semmi értelme, otthon sokkal jobban éreznék magukat.

2009. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állatútlevél valószínűleg kelleni fog, és arrafelé egy csomó egzotikus betegséget összeszedhetnek, szóval MINDENKÉPPEN beszélj az állatorvosoddal, mielőtt belehalnak a kiruccanásba. Szúnyogcsípéssel is elkaphatnak akármit, szóval nem vicc.
2009. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!