Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahhoz a dokihoz is elvihetem,...

Ahhoz a dokihoz is elvihetem, akihez az id. Lakcím szerint tartozunk?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk albérletbe. A gyerekorvos, akihez jártunk eddig, így másfél órányira van kocsival. Megbetegedett a másfél éves fiam, éjjel többször hányt, hőemelkedése van, bágyadt és aluszékony. Tekintettel a hányásra, inkább nem kocsikáznék vele... Viszont nem bánnám, ha látná orvos. Elvihetem az ittenihez is, ha van itt ideiglenes lakcímünk? Ügyeletre ha nem muszáj, nem vinném, azért annyira nem súlyos a helyzet.
2011. okt. 24. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
persze viheted
2011. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyed, jobbulást!
2011. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2011. okt. 24. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze.Mit mondtak?jobbulást a babádnak!
2011. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elvittem, doktor néni szerint vírus. Javasolt Normaflore-t és hányáscsillapító kúpot, ha pedig lázas, vagy hét végére sem múlik,menjünk vissza. De már sokkal jobban van, este evett is! A doktornő pedig mondta, hogy bármikor mehetünk, bár nem lát szívesen!:)

Köszönöm a segítséget!

2011. okt. 24. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!