Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most kaptam egy perzsa kismacs...

Most kaptam egy perzsa kismacskát, tanácsokat szeretnék kérni nevelésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kutyám már van, 3 éves lesz lassan. De segítséget szeretnék kérni, hogy azt almon kívül miket vegyek neki, ilyenek.
2012. szept. 29. 13:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyxanokra lennék kíváncsi mint az alomba szokatás, és egyebek.
2012. szept. 29. 13:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyel neki kajat. Kaparofa, fesuk, egy kis csorgos labda, satobbi. Alomba ugy szoktasd, hogy kiveszed a hordozobol, hadd menjen korbe, aztan mutasd meg neki az almot. Tedd bele ovatosan es a ket elso labaval kapargasd meg az almot:)
2012. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tejet már adtam neki, most alszik :D Köszi a választ!
2012. szept. 29. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Az pont nem jó. A macskák nem tudják a laktózt megemészteni, csak hasmenése lesz tőle. Jó minőségű kölyöktáppal etesd + víz mindig legyen előtte. Kiegészítésképp kaphat konzervtápokat, főtt húst, rizst, esetleg tésztát, de ez legyen az alap. (Pl. HappyCat, Orijen, Josera)
2012. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vicuska87 ***** válasza:

Ha valóban egy perzsa kiscica boldog tulajdonosa vagy, akkor gondolom hogy a tenyésztő elmondta, hogy mivel kell etetni!

Prémium táp (Royal Canin, Acana, Orijen), egy kis főtt csirkemell, és valami értelmes alutasakos kaja!


Az alomra szoktatásról annyit, hogy úgy gondolom, úgy kaptad kézhez a cicát, hogy már alomra volt szoktatva, és nálad csak meg kell mutatni neki, és már tudja is használni!

2012. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.A perzsák nem az égből potyognak így remélem tenyésztőtől van(kevés rá az esély)Mindenesetre jobb helyeken egy egész listát kaptál volna az ételekről és mindenről amire a cicának szüksége van.

Fésüt ajánlatos beszerezned még :)

2012. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől van, külön kismacskáknak való tejet adtam neki egyébként. Fésű pipa, alom is van neki, egy kaparófát és pár játékot még szeretnék beszerezni neki.
2012. szept. 30. 09:40
 8/11 Vicuska87 ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a cica, de a kis macskáknak való tej helyett vizet adj neki! A tápok mellé az kell!
2012. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kicsi még, nagyon. Persze nem 1-2 hetes.
2012. szept. 30. 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyi idős pontosan?
2012. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!