Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám nyakán volt egy...

Macskám nyakán volt egy dudor, nem fájt neki, de most kivakarta és vérzik, mi ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok otthon, anyumat telefonon irányitottam már orvoshoz, de azért ha valaki cicájának volt már ilyen baja, az eltudná mondani hogy mi ez?
2009. aug. 3. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg egy tályog, ami kinyílt. Ki kell tisztítani, mert különben sipoly lehet belőle, és a seb nagyságától függően esetleg varrni.
2009. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták, az én cicámnak toklász ágyazódott be és az fakadt ki. Betadinnal tisztogattam, de előtte elvittem állatorvoshoz. Nincs veszélyben a cicád, de azért vidd el.
2009. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy válószínűséggel egy tályog. ORVOS!
2009. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Egyböl elvittük orvoshoz. Kétszer kellett menni. Kapott szurit, meg tablettát. Kicsit rosszul tűri a cica, mindig kivakarja újra :S igy nagyon gyakran kell betadinozni neki, és figyelni kell hogy ne nagyon vakargassa.
2009. aug. 6. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!