Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha lenyelte, lehet valami baja?!

Ha lenyelte, lehet valami baja?!

Figyelt kérdés
Amíg nem voltam itthon a macskám felmászott az asztalomra, mikor hazajöttem, a padlón találtam meg a gumi karkötőm darabjait, mert a macska szétrágta, és észrevettem, hogy hiányzik is belőle, de a többi darabját nem találtam meg. Lehetséges, hogy lenyelte? Lesz valami baja? Állatorvos tud vele kezdeni valamit?
2012. okt. 5. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja,majd viszont látod az alomban(remélhetőleg),de azért figyeld a hangulatát ,étvágyát.Ha valami gyanúsat tapasztalsz vidd orvoshoz.
2012. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi, esetleg van valami amit ilyenkor lehet neki adni, hogy hamarabb távozzon a gyomortartalma a szervezetéből?
2012. okt. 5. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy mokkáskanál paraffinolajat az ételére öntve.
2012. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne hajtsd ki belőle, ne hogy attól legyen baja. Csak várd meg a székletét. Ha nem csinál semmi furcsát, nem lesz baja :)
2012. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mecse ***** válasza:

Nem hiszem hogy bármi baja lenne, simán ki fogja kakilni.


Nem egy éles tárgy hogy felsértse a gyomra nyálkahártyáját vagy a beleit, emellett eléggé biztos vagyok benne hogy darabjaira rágta szét mielőtt lenyelte, tehát bélelzáródása sem lesz tőle :)

2012. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kijött belőle egyben. :)
2012. okt. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!