Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a gyermekemnek,...

Mi baja lehet a gyermekemnek, ha olyan fogkrémmel mostam a fogát hosszú ideig (1év), ami fluoridot tartalmaz és lenyelte?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi
2012. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha gyerekfogkrémmel mostátok, akkor semmi, mert azokban direkt alacsony a fluorid tartalom.
2012. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy akkor a csontfogain fehér pöttyök lesznek, vagy fogkő. Ezt olvastam. De az enyémnek még nincs foga. :)
2012. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gabi fogkrémmel, ami 1 éves kortól ajánlott, de van benne fluorid.
2012. szept. 7. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ettem gyerekkoromban a gabi fogkrémet. Volt hogy egy tubussal mikor anyum nem vette észre. Jó erős fogaim vannak. :DD
2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor örülök! :))
2012. szept. 7. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja attól semmi baja nem lesz!

Én is ettem tök fini volt! Akkor szoktam le mikor véletlen a kézkrémet vettem le a polcról! :D

2012. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Találtam neked egy cikket.


[link]


Van olyan város (valahol külföldön) ahol fluoriddal mérgezték az embereket, még régen, amit isznak vizet, abba raktak nagyon sok fluoridot, és az összes ember csontritkulásos lett, csontelváltozások, degeneráció.


Van egy fogászati kezelés, amivel a kisgyerekek fogait kezelik fluoriddal, a fogorvos sokat használt fel és az adott páciens kisgyerek meghalt.


Amit iszunk ásványvizet, vagy használunk fogkrémet tartalmazzák a fluoridot, de csak épp annyit amennyibe nem halunk bele, csak éppen tönkretesz. Blokkolja a tobozmirigyet, aminek igen fontos szerepe van, roncsolja a csontokat. Mind ez több évtizedek, mire kialakul és van látható jele, de folyamatosan leamortizálja az embert.


Ajánlom neked, és mindenkinek hogy fluor mentes vizet igyon és fluor mentes fogkrémet használjon.

2012. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Am a Gabi fogkrémet én is ettem kis koromban :D Én életemben mindig is fluoros fogkrémmel mostam fogat.

Nemtudom hogy ennek tehető-e be, de nekem van csont elváltozás mindkét lábamban...

Utolsó voltam.

2012. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemár!!! A flourid is olyan, mint bármi más: kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben méreg. A fogakban, csontokban rakódik le, de nem halmozódik fel, hanem felhasználódik. Most nehogy reszkető kézzel kidobjátok pl. a Gabi fogkrémet, mert fluorid van benne.....!
2012. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!