Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túléli? (a kiscicák lepotyogta...

Túléli? (a kiscicák lepotyogtak a padlásról. )

Figyelt kérdés
az 1ik mozdulatlan feküdt, lábai kinyújtva. most már viszonylag rendesen lélegzik és egy picit a fejét és lábát is megmozdította. kb 3 hetes lehet. Nagyon aggódom érte, túl éli?
2009. aug. 4. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hogy vannak a cicusok??
2009. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
szerintem(vagyis remélem) nem tört el a gerince mert mozgatja a végtagokat. de a fejét nem bírja tartani :( aggódom érte. itt nincs orvos :(
2009. aug. 5. 17:29
 13/20 A kérdező kommentje:
jah, és eszik is. ma kb 25 ml tejcsit.
2009. aug. 5. 17:31
 14/20 anonim ***** válasza:
kipisilte amit megivott? (ha igen akkor valoszínűleg nincs belső sérülése!!)
2009. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hú, hát nem tudom ,mert nem vagyok vele mindig, de kakálni már kakált ma , az jó jel?
2009. aug. 5. 18:46
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Ezért kár volt megszületniük. Sajnálom őket. Felelősebben kéne vállalni állatot vagy sehogy. Szerintem. Ha ivartalanítod a mamát, akkor megkíméled őt a további szenvedésektől. Őt is megviseli, ha ilyesmi történik a kicsinyeivel.
2009. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
ha kakált, az jó, jel, mert valószínű hogy nincs belső sérülése. Tud járni? Vagy legalább fel tud állni?
2009. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom Őt, de tudod az állatok ösztönből cselekszenek, és nem tehetek róla hogy a padlásra szülte meg őket. Nem tudom mi jogon beszélsz velem így...
2009. aug. 6. 15:49
 19/20 anonim ***** válasza:
Azon a jogon, hogy a felelős állattartók kicsiny, de egyre bővülő csapatához tartozom. Egy kóbor állat ösztönből cselekszik, ebben igazad van. Ha azonban valaki úgy dönt, hogy vállal egy állatot, onnét felelősséggel tartozik érte. Ez azt jelenti, hogy az állat ösztönéből adódó balesetekért felel és igyekeznie kell ezeket megakadályozni. Leginkább egy ivartalanítással, ami rengeteg szempontból szükséges. Ha már megszülettek a cicák és csak később van mód az ivartalanításra, akkor sajnos bébiszittelni kell mellettük. Ha valami bajuk történik vagy az anyjuknak, akkor pedig orvoshoz kell vinni őket. Lassan esedékesek lesznek az első oltások és féreghajtások. Azok sem lesznek olcsók. Sok sikert a továbbiakhoz.
2009. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 bibi05 ***** válasza:
Hogy van a kiscica?És a többi?
2009. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!