Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az lenne a bajom, hogy már kb...

Az lenne a bajom, hogy már kb 1-2 hónapja hallunk hangokat a padlásról. Egy macska?

Figyelt kérdés

tegnap apukám felment(úgy hogy már egy pár napig nem hallottunk semmit - tehát nem hitte hogy ott lett volna akárki) és szívbajt kapott amikor meglátta a cicát xD

Szerintetek mit lehet ekkor csinálni a macskával? és ha veszett?

köszi


2010. jan. 30. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a szomszédokat, esetleg nem az övéké-e.. Nem hinném hogy veszett. :)
2010. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hozzátok le. Lehet valaki már égen-földön keresi. Több, mint valószínű, hogy nem veszett.
2010. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de veszett.csakhogy "el"veszett valakinek és lehet keresi.Semmi baja egészségileg,csak megijedt vagy kitették.Minden esetre adjatok enni neki valami meleg ételt.Nagyon meg lehet ijedve szegényke.1-2 hónapja van ott?akkor odaköltözött hozzátok :)
2010. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megfogott egy-két egeret is :D

első vagyok :)

2010. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem etessétek hiszen már ottlakik :)

Csinálj hírdetőlapokat és nyomtasd ki :)

Nekem is elveszett a macskám egy fehér színű!

Nem látta valaki?

Mikepércsről szökött el!

aki tud rólla valamit az írjon ide és képet is küldök:

nora.frida@citromail.hu

Boccsika , hogy egy kicsit kitértem :)

2010. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezősködj körbe, hátha egy szomszédé és már hiányzik neki. Ha nem találod meg a gazdáját, de te sem szeretnéd megtartani, akkor hívd ki az állavédőket és ők szakszerűen befogják és elszállítják. Ők megpróbálják megtalálni a gazdáját, ha sikertelenül, akkor örökbe adják. Bár ez attól is függ, hogy milyen állítvédőket hívsz.
2010. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fekete véletlenül? Amúgy biztos nem veszett. Etessétek meg, és hirdessétek, hogy találtátok, lehet valaki nagyon keresi. Én is nagyon keresem az enyémet.
2010. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Helyileg merre vagytok???? Ugyanis anyukám cicája is elveszett. Lehetne akár Ő is.

Egyébként valahogy csalogassátok le, és vagy fogadjátok be, vagy ajándékozzátok oda valakinek.

2010. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

etessétek,tápláljátok fel, féregtelenítsétek. ha megtartjátok vigyétek el állatorvoshoz (amugy is ajánlanám), ha meg elajándékozzátok keressetek neki gazdit.

esetleg plakátoljátok körbe a környéket hogy találtátok.

2010. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos a hideg vagy a hó elől menekült a padlásotokra.

Nehogy kidobjátok, még meg talál fagyni! Egerészget, nem zavar senkit, talán rakhattok fel neki egy kis kaját is, hogy kicsit megbarátkozzatok, te meg körbekérdezhetsz a szomszédságban, de méginkább az utcában és a környéken, mert egy macsek meglepően messzire el tud kóborolni.

Szinte biztos, hogy nem veszett a macska, legfeljebb kicsit bolhás és éhező :)

2010. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!