Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől folyik a nyála?

Mitől folyik a nyála?

Figyelt kérdés

Cicám egy hétre elcsavargott, tegnap találtam meg és ma reggel látom, hogy nagyon folyik a nyála.

Mitől lehet? Közben néha úgy csinál, mintha rágózna.

Veszettség ellen oltva van. Leukóis ellen is. Mérget gondolom nem evett mert az étvágya jó.

Nem fogzik, már másfél éves.

Mitől lehet még? Megfázott?

(Elég szeles nap volt mikor elment, 20 fok körül.)


2009. aug. 5. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy beszorult valami a fogai közé? Nézd meg,ha hagyja.
2009. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem hagyja. De jó ötlet, valahogy kiharcolom, hogy bekukkanthassak.
2009. aug. 5. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

Az én cicámnak kiesett az első metszőfoga.Azóta kilóg a nyelve és állandóan folyik a nyála. Már ragadt a fogai közé a szárazkajából,azért gondoltam,hogy talán az lehet.

2009. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt sikerült megnézni, hogy a 4 nagy foga megvan, vakítanak. Picik gondolom nem törnek ki. Hát akkor csak az lesz, hogy van ott valami. Nem tudom mit ehetett össze :(

Ha torokgyulladás lenne, nem rágózna, gondolom.

2009. aug. 5. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megrághatott valamilyen mérgező növényt, az okozhat nyálfolyást. Figyeld a cicát, és ha bármilyen egyéb tünete jelentkezik, vidd orvoshoz!
2009. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, amúgy is viszem szombaton. De bízom benne, hogy addigra elmúlik.

Annyi a többi tünete, hogy száraz és meleg a nózija.

2009. aug. 5. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám cicájának akkor volt ilyen tünete, amikor valami fertőzést összeszedett. Mindenképp vidd el orvoshoz!
2009. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvan a baj, nagyon piros a nyelvecskéjének egészen a vége. De a fogai rendben, szájpadlása is szép.

Köszi a tapasztalatokat, mindenképp megyünk dokihoz.

2009. aug. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!