Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki kertes házban lakik, de...

Aki kertes házban lakik, de nem szeretné, hogy kóboroljon a macskája, miért nem csináltat macskabiztos kerítést vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés

[link]


Csomó dolgot lehet találni neten, nem egy ritka dolog, mégse hallok róla sose itt.

Persze nincs ingyen, de egy állatra amúgy is kell költeni, és szerintem nagyon megéri. Kint is lehet, de cak az udvaron belül.



2012. okt. 7. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Aki kertes házban lakik és nem akarja, hogy elszökjön a papagája, miért nem fedi be az eget? Kint is lehet, nem száll el. Igaz, nem olcsó, de egy állatra amúgy is kell költeni. Lehetne szép üvegbúrában az egész kert...
2012. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ha halat tart, töltse fel a lakást és a kertet vízzel. Ennél hasznosabb válaszokat várok.

Amúgy inkább hasznos ötletet próbáltam adni az adott problémára, nem kötekedésből tettem fel a kérdést.

2012. okt. 7. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted vidéken, aki kertes házban macskát tart, az esetek többségében költ rá? Ugyan már. Persze, vannak, akik igen, de az emberek többsége, csak kiszórja nekik a maradék kaját és annyi
2012. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom... De azért megpróbálom, hátha valakinek megtetszik az ötlet.
2012. okt. 7. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez az álmom. Hogy legyen egy kertes házam, cicabiztos kerítéssel. :)

Most lakásban lakom sajnos, így szobacicák. Utcára sosem merném őket kiengedni. Ha egyszer kertesbe költözöm, egész biztosan ilyen kerítésem lesz, és akkor nagyon boldogak lesznek a cicák is, meg én is. :)

2012. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez a vágyam :) Sőt úgy fogom csinálni, hogy ez a kerítés se érintkezzen utcával, 2 kerítés lesz, vagy növényzet vagy valami, nehogy kintről bedobjanak valami mérget.
2012. okt. 7. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb venni egy láthatlan kerítés rendszert.
2012. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet. :)

Csak arra is kell majd figyelni, hogy ne legyen a kerítés közelében fa, meg ilyesmik, hogy ne tudjon azon kimászni. De kellő körültekintéssel biztosan meg lehet oldani.

Annyira szeretnék ilyet. :) Tényleg rendszeresen álmodozom róla. Olyan nagyon élveznék és én is nyugodt lehetnék. :)

2012. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akinek van macskája, és szereti, tudja, és megérti, hogy az az állatka bizony szívesen kalandozik...
2012. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy akár olyan megoldás, mint az állatkertben a hiúzoknak, teljesen fedett. vagy csak egy részt teljesen, ahová akár éjjelre is nyugodtan kiengedem, nappal meg azért figyelek rá :) Vannak terveim :))
2012. okt. 7. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!