Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erkély, ablakok =Macskabiztos...

Erkély, ablakok =Macskabiztos lakás?

Figyelt kérdés

Lett egy macskám és egyelőre egy olyan ablak van, amit nyugodt szívvel nyitva merek hagyni, de azt is csak akkor, ha itthon vagyok.

De a kérdés kardinálisabb része, hogy az erkélyt hogy lehetne biztonságossá tenni?

Van olyan, aki berácsozta az erkélyét?

Hogy lehet úgy megoldani, hogy nyitva lehessen hagyni az ablakot?

Érdekelnek a saját tapasztalatok, de akár a jó ötletek is. Illetve macskarács készítő cég mesterember adatait is szívesen fogadom.


2010. jún. 7. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk szúnyoghálós ajtó van az erkélyen. Egy egyszerü fakeret, ráfeszitve a szúnyogháló és két zsanér tartja. Nagyon egyszerü, de a cica nem tud kimenni.
2010. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem nyerő, én a szunyogháló keret külső oldalára raktam a szunyoghálót, a belsőre csirkerácsot. Az macskabiztos.
2010. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
fontos: a szúnyogháló nem macskabiztos! csibedrótból lehet minden ablakra keretet csináltatni és kívülről feltenni, ha belülről teszed fel minden ablaknyitásnál oda kell rakni külön.a szúnyoghálót kiszakítja, ráadásul veszélyes is mert felmászik rajta és kizuhan mikor elszakad.
2010. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek.

Én úgy szeretném megoldani, hogy kimehessen az erkélyre. Olyasmire gondoltam, hogy beépíteni az erkélyt, de nem ablakokkal csak ráccsal. Van ilyen?

Tudjátok, mintha egy kifutó lenne.

2010. jún. 7. 17:59
 5/16 A kérdező kommentje:
(mindhármótoknak)
2010. jún. 7. 17:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
csiberács
2010. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs semmi sehol, és van két macskánk, egyszer se estek, ugrottak ki, madarat megfogtak, de csak az egyik, ez az ösztönöktől függ
2010. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Létezik olyan,hogy macskaháló!!Nem olcsó,de a Fressnapp-ban lehet kapni.....

[link]

Persze attól függ,hogy milyen az erkélyed,de ha oldalról fedett,akkor semmi probléma,ki lehet feszíteni rendesen!

Sajnos mi nem tudjuk,mert az erkély egyik oldala nyitott,de meg kell nézni!!A szúnyoghálót én eleve nem ajánlanám,legalábbis az enyémek percek alatt kirágnák!!Szerencsére nekünk mindenhol már ezek az új fajta bukóra nyitható ablakok vannak,azon nem is férnek ki,ki sem tudnak mászni,így nyugodtan nyitva lehet az ablak!Szerencsés,mert azért bármennyire is tisztán tartom őket,egy idő után alapból cicaszag van!

2010. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fressnapf-bocsi!! :)
2010. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!