Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám a 3 hónapos...

Mivel tudnám a 3 hónapos kiscicám feltáplálni?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy tündéri félperzsa-oroszkék keverék cicust,de rettentően sovány...:/Szerintem nem tartották túl jól.Mitől jön rendbe hamar?

[link]


2012. okt. 8. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Hill's-szel etetek, abból a kölyköknek valóval. Nagyon szépen fejlődik a cicám, ő is 3 hónapos.
2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

Hát ténleg elég vékonyka!


Mindenképpen prémium táp, mondjuk Royal Canin Babycat, aztán a kitten, majd valami ami az életmódjának megfeleő lesz!

Lehet neki adni, alutasakos kajcsit, Schesir, Applaws, Porta21. Ezektől, tuti, hogy nagyon hamar helyre jön.

Főtt csirke mellett vagy csirke husit csont nélkül, enyhén sós vízben főzve.

Én mindenképp úgy etetném, hogy a száraztáp mindig előtte legyen, és az alutasakosból/ főtt csirkéből, reggel, és délután, egy teás kanálnak megfelelőt adni!

2012. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tündéri. :)

Az a jó minőségű cicatáp, amelyik puhább, tehát több hús van benne, mint töltelék zöldség. Select Gold-ot ismerem, ami ilyen. Etesd leginkább száraz táppal, abba sok a tápanyag és a vitamin. A konzerv, az alutálcás és a tasakos nagy része csak víz.

2012. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képzeld, pont ma kaptam egy barátnőm anyukájától aki kórházban dolgozik, egy csokis tejet, amit arra használnak, hogy feltáplálják az idős embereket. Ő adta a macskáinak is, ugyanis ők is ilyen soványkák voltak mint ez a cicus. Tuti helyre jönne tőle.

Ez a neve: Nutricia Nutridrink

2012. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Whiskas Juniorral etetem(száraz+alutasakos) ,itt csak ezt tudom venni neki,de már szépen kikerekedett pár nap alatt is.:)
2012. okt. 11. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!