Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy másik macska hozzánk jár,...

Egy másik macska hozzánk jár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves cicám, kandúr, kinti, de bent is van sokat.Egy másik macska kb 1 hete járkál ide, megeszi a kajáját, meg itt tanyázik...általában délután jön, estig.. az is lehet h az enyém testvére, pedig nem a mi városunkból hoztuk, de a szomszéd is onnan hozta, akitől mi(ezt csak úgy mellékesen) de am nem bírják egymást, mindig kergetőznek az utcán, de itt bent az enyém megtűri, csak olyankor nem is jön oda hozzám, a másik meg mindig koslat utánam, és am nagyon aranyos, de mégsem akarjuk h ez így maradjon!Ti mit tennétek?Azt is próbáltuk már h a kajáját bent adjuk neki, mégis itt van

2012. okt. 9. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is sokszor járok így, hogy az idegen macskák megeszik az én cicám által hagyott ételmaradékot. Amikor csak tudok keveset adok a cicónak enni, hogy azt meg is egye. Plusz ha meghagy vmit, akkor azt elteszem. Amúgy mióta a kutyám a kert egy részében van, ugrásszerűen megnőtt a betolakodó macskák száma. Amikor ott a cica, akkor zavard el, egy idő után nem mer majd odamenni
2012. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Enged ki a kutyádat az udvarra ha van.Amúgy nálam is ez a helyzet,2 macskám van és több macska "bántalmazta" őket.Én este kimentem és elvertem őket :D.Azóta nyugi van.
2012. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs kutyánk, és most nem is tervezünk másikat.Egyébként szoktam hesegetni meg kergetni, elszalad, aztán visszajön nyávogva és hízelegni akar...már seprűvel is szoktuk néha, de detto ugyanez..és egyébként most is megette azt a kis maradékot, a macskám meg csak nézi az udvar sarkából..meg ilenkor totál oda sem jön hozzám..még ha közel is van inkább elszalad, pedig ő mindig oda jön
2012. okt. 9. 17:23
 4/11 A kérdező kommentje:
ja meg hétvégén kidobtuk a kapunk, kerítésen, és mindig visszajött :@
2012. okt. 9. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg eszik a macskád addig zárd be valahova(garázs,konyha,kazánház stb)
2012. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt kipróbáltam, ahogy bemegyünk rögtön ott etetem, egy kis folyosó, ő meg nem evett..lehet azért mert hallotta h a cica nyávog
2012. okt. 9. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Szegény cicus kiválasztott titeket gazdának, és biztosan nem érti hogy miért nem szeretitek. :(

Amúgy megértem a problémád, de akkor is sajnálom a cicát. Nem tudom mit tennék a helyedben.

2012. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy a macsek átlépte a kerítst, akár csak egy manccsal is, fújd le jól vizes spray-vel. Kábé egy hét után már az is elég lesz, ha a spray-t kiállítod a cicád tálja mellé. Érteni fogja a célzást.
2012. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is nagy cicaimádó vagyok, de van neki gazdája...pedig sokszor megsimogatnám meg ilyenek, de tudom h ide szokna még jobban...ma még nem jelentkezett :)
2012. okt. 10. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél ki neki kaját, de valami jó erős paprikával, vagy borssal, hogy egy életre elmenjen a kedve a nálatok lévő koszttól. Az eddigi tálba tedd, és ilyenkor a macskádat ne engedd ki, nehogy ő is egyen belőle. Aztán persze a tálat alaposan mosd el, hogy az íz ne maradjon még az edény falán sem.
2012. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!