Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert fekszik le folyton a cicam?

Miert fekszik le folyton a cicam?

Figyelt kérdés
Vagy 2 napja vettem eszre a 4honapos cicamon,hogy megy egy kicsit es folyton lefekszik. Betegsegre gyanakszom, de olvastam,hogy ilyenkor nem jatszik,elbujik stb.Viszont az enyem kicsit furi,mintha szomoru lenne es folyton fekszik,viszont jol eszik,jatszik,nem bujik el.Nem tudom ,hogy mi aja lehet....Mas mar jart igy???Vigyem dokihoz???Mit csinaljak???
2012. okt. 10. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, a macskák folyton alszanak.
2012. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem alszik...megy egy kicsit lefekszik...felall..megy,lefekszik....
2012. okt. 10. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy baja van, akkor valószínűleg baja is van. A gazdákban hamar kialakul egy olyasféle "hatodik érzék", amivel megérzik ha beteg a kedvencük.

Én legalábbis, és más macskatartó ismerőseim ezt tapasztaltuk. Én már akkor tudom hogy baja van a cicáimnak amikor még nincs is tünetük. Egyszerűen csak érzem hogy valami nem stimmel. Persze ilyenkor még nem rohanok dokihoz, mert hát mit is mondanék neki.... De 1-2 napon belül mindig megjelenik az első tünet is. Na akkor már megyünk is.

2012. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,en is igy vagyok vele,hogy a hatodik erzekem megvan, 10evig volt kutyank,most egy eve van cicank, es 4 honapja egy kicsi kandur is. Nagyon aggodok erte,az is idegesit,hogy sokat fekszik a jeghideg csepen, felek fel ne fazzon (meg nem kezdtunk el futeni)A kedvevel nincs semmi baj,eszik,iszik....semmi tunetet nem veszek eszre,csak azt,hogy 1 meterenkent lefekszik....fel m..lefekszik...es igy tovabb.nem tudom mi baja lehet.az is lehet h semmi,csak faradt vagy nem tudom...de ha a heten meg ezt fogja csinalni,akkor hetfon irany a dokihoz. Koszi az masodik valaszolonak.
2012. okt. 10. 12:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne várd meg a hétfőt.Inkább feleslegesen vidd el most, mint egy hét után esetleg későn.
2012. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leviheted már most is, talán lázas, azt te nem tudod megállapítani, és még el lehet csípni a betegséget az elején, ha van valami.
2012. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet hogy a lábával van a gond szerintem nézd meg de bármi lehet
2012. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A megérzésemnek és a 2dik kommentelőnek köszönhetően,elvittük tegnap a dokihoz.hála az istennek,ez volt a szerencsénk,mivel 39,7 fokos láza volt és be volt dagadva a mandulája.:(( de mostmár jobban van mert kapott szurit meg stb.
2012. okt. 12. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, hogy végül elvitted, én írtam, hogy talán van láza. Jobbulást a cicának :)
2012. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok: örülök, hogy nem vártál hétfőig :))
2012. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!