Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenkinek büdös a macskája?...

Mindenkinek büdös a macskája? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Az enyém büdös. Még kölyök, most került hozzám. Az első macskám, nem értek hozzá. Fürdetni még nem fürdettem, az előző gazdája azt mondta nem bírja. Létezik valami macska dezodor?:D Benti cica, szóval jó lenne ha nem lenne szaga. Van ötletetek?

2012. okt. 14. 11:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

az nem rossz, bár ha teheted, vegyél kölyökmacskának valót (purinából is van) mert még kicsi, és fejlődik. amúgy meg kínálgathatod abból amiket ti esztek (nyers disznóhúst semmiképp se adj neki) de az enyém megeszi a tésztákat, levesek is szívesen. sőt, a zöldségeket is. akkor nem kell szegénynek folyton ugyanazt ennie.

ha száraz tápot adsz neki, nagyon fontos a friss víz. mindig legyen a táljában, és naponta cseréld.mert a szárazra nagyon sokat isznak a cicák. néha vehetsz neki konzevrset is, hátha szívesen megeszi. vagy alutasakost. azokban is vannak kölyökcicáknak valók.

2012. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Vizet azt mindig teszek neki, a tej mellett is volt, bár nyilván nem azt választotta:P Ez a purinás kaja 1-12 hónapos korig van, csak ezt elfelejtettem hozzátenni:D Hát én adtam neki csirkemell sonkából kis darabokat, az nagyon bejött neki. Ez ugye nem baj?
2012. okt. 14. 12:56
 13/23 anonim ***** válasza:
Nyers húst még ne adj neki, akkor se,ha nagyon eszi. Tejet pedig max. fele részben hígítva, de ha nem muszáj egyáltalán ne adj neki tejet.
2012. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

a tejtől hasmenése lesz és attól meg kakiszagú

ne adj teejet neki

a DM/rossman is árul cicatejet kb 220 ft

2012. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Egészséges macska nem lehet büdös.
2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! A tejet azt ezentúl kerüljük.

Hát nem annyira nagyon büdös egyébként. Csak ha közel hajolok hozzá, akkor érzem. De lehet ez normális szag, ami nekem azért fura mert még nem volt cicám, főleg nem lakásban. Vagy semmilyen, de semmilyen szaga nincs egy cicának? Lehet csak mindig pont azután szagoltam meg, hogy wc-zett:D És most pont elbújt valahova, pedig megszagoltam volna:D

2012. okt. 14. 15:08
 17/23 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Az én cicáim, egyaltalán nem büdösek, jó illatuk van.

Ez szerintem nagyban függ, hogy mit adsz nekik enni.

2012. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
És utolsó Te mit adsz nekik enni?? Fürdeted is őket?
2012. okt. 14. 15:16
 19/23 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Nem fürdetem őket egyaltalán!


Royal Canin persian táp, és Schesir konzerv- illetve alutasakos!

2012. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Mecse ***** válasza:

Benti cica ha minden rendben van akkor nem lehet büdös. Az én cicámnak szabályosan jó illata van, szoktam szagolgatni is csak úgy passzióból mert olyan selymes és puha és jó illatú... :D


Adhatsz a cicádnak egyébként tehéntejet, amennyiben laktózmentes (ha mondjuk nem jutsz hozzá cicatejhez). A laktóz okozza ugyanis a hasmenést.

2012. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!