Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hátán a gerincétől...

A macskám hátán a gerincétől pár cm re egy fél dió nagyságú elég kemény púp nőtt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet bármi, daganat vagy valamilyen fekélyes, gennyes duzzanat, ami seb elfertőzése után alakul ki vagy csak zsírgolyó.
2012. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kapott mostanában oltást? a veszettség elleni oltástól szokott ilyen lenni.
2012. okt. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, fogd meg neki a csomót és érezni, hogy le van tapadva vagy sem. vagyis be lehet nyulni alá, el lehet "emelni" a helyéről?(már ha hagyja és nem fáj neki) ha nem lehet akkor azonnal doki, mert akár daganat is lehet.
2012. okt. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Epp hasonlo kerdest akartam feltenni, de ratalaltam erre ,igy nem nyitottam ujat.


Macskam 2 hete kapta be a kotelezo 1 eves oltasat, veszettseg ellenit,errefel tegnapelott megjelent egy csomo az oldalan(a gerince kozeleben), meg a szore is kiall ott:(


Lehet az oltastol, 2 het utan?


masik gondolat: rengeteget maszkal,ugral,lehet megrandult valami es attol lett?

nagyon koszi a valaszokat!

2012. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha emlékeid szerint oda kapta az oltást, akkor attól van! semmi baja nem lesz, de mindennap figyeld és ha nő akkor vidd el dokihoz. az oltás utáni púpok normálisak, nem tudnak vele mit kezdeni a dokik, majd elmúlik. :)
2012. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem kapott oltást
2012. okt. 19. 19:02
 7/13 anonim ***** válasza:

# 4/6 -os vagyok.


Ha nem kapott oltast,meglehet,hogy egy rossz ugras, esetleg randulas,meguthette magat a macsek.

Fontos az is,hogy 1-2 napon belul lett az a pup,vagy mar regebbrol megvolt neki...?


Bizzunk benne,hogy az elobbi...


Az en macsekomnak egyik naprol a masikra(pontosabban regeltol estere) lett a pupja..Szerintem megrandult..

Remelem,semmi komoly bajuk.

2012. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát kb két hete mikor különösebben simogattam, akkor még nem vettem észre és ugy kb 4-5 napja vettem észre vagy azért, mert 4-5 napja alakult ki rajt vagy azért, mert akkorra nőtt kitapinthatóvá. Remélem nem daganat.
2012. okt. 19. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
bemásolom a kérdésemet megint mert erre meg én nem kaptam választ, bár gondolom azóta csak megmutattad egy dokinak... "előző vagyok, fogd meg neki a csomót és érezni, hogy le van tapadva vagy sem. vagyis be lehet nyulni alá, el lehet "emelni" a helyéről?(már ha hagyja és nem fáj neki) ha nem lehet akkor azonnal doki, mert akár daganat is lehet."
2012. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem válaszoltam. Belehet nyúlnia alá kicsit és már jóval nehezebben kitapintható mint 1 hete, mert azóta sokat összement. :)
2012. okt. 26. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!