Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám nyakán (hátul) egy...

Cicám nyakán (hátul) egy kb.5ft-os nagyságú "seb" van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Néhány napja figyeltem fel arra, hogy 1 helyen vakarja. Nem is seb, inkább egy kopasz terület, ahol a vakargatástól megvastagodott a bőr. Egyébként kiegyensúlyozott, vidám, eszik rendesen, máshol nincs ilyen folt, ivartalanított cicó. Nem bolhás, fülatkája nincs. Kenegetem aloe-val, próbáltam prednisolon krémet is, de nem múlik. Mi lehet ez, tapasztaltatok már ilyet?
2012. febr. 21. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet felakadt egy drótba a kerítés alatt, vagy összeverekedett egy másik macskával. Ha kezd csúnya lenni mutasd meg a dokinak, de szerintem valami ilyesmitől lehetett.
2012. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lány cica?
2012. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiú, 1,5 éves, ivartalanított 1 éve. Éjszaka bent van, nappal jön-megy. Nem nyílt seb, inkább megvastagodott a bőr, amit időnként vakargat (nem folyamatosan, inkább reggel szokta).

Szeretném dokinak megmutatni, de épp nincs munkám, pénzem, ezért gondoltam, hátha tudtok segíteni.

2012. febr. 21. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem ha megmutatod egy dokinak azért még nem fog elkérni ezreket, sőt sztem lehet h semmit, de illik adni azért vmit. Max ír fel egy krémet, szóval néhány ezerből megúszhatod, ami azért nem sok.

Azért gondoltam, h lány lehet, mert azoknak szokta a kandúr kiharapni:)

2012. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mailerdeamon ***** válasza:
Bolhairtás mikor volt? Az érzékenyebb macskák sokszor túlzásba viszik a varakózást. Viszont egy jobb spot on is kerül annyiba mint egy vizsgálat, megmondhatod nyugodtan a dokinak hogy ne adjon neki semmit, csak nézze meg, így nem adsz ki pénzt feleslegesen valami olyan kezelésre, amiről azt sem tudod, hogy ezt a problémát megoldja-e.
2012. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!