Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Odajött a kapunk elé egy...

Siklóimádó kérdése:

Odajött a kapunk elé egy macska, és már majdnem egy hete ott van, mit csináljak hogyne féljem tőlem?

Figyelt kérdés
már minden tőlemtelhetőt megtettem , de szeretném őt befogadni , csak még félénk.....:(
2012. okt. 20. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Honnan az infód, h autóból rakták ki? Láttad csupán? Mert akkor lehet, hogy az előző beírónak igaza van: esetleg elkeveredett a gazdijától; érdeklődj a környéketeken, hátha keresik...
2012. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
érdeklődtem , senkié se .....azt mondta a szomszédunk hogy egy idegen kocsiból rakták ki szegényt....kituggya lehet bántották azért fél , de majd megszok engem ..remélem :))))
2012. okt. 21. 10:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha tudsz valahonnan macskacsapdát kölcsönkérni, azzal be lehet fogni. Ha van a környéketeken állatmenhely, ők biztos segítenek. De próbálhatod úgy is, hogy mindig beljebb teszed le az ételt a kapun belül. Előbb-utóbb benn marad. Hideg van már éjszaka, olyankor hova tud bújni?
2012. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
éjszaka a bokrok közt alszik , de raktam neki be ronyokat stb....
2012. okt. 21. 12:14
 15/15 A kérdező kommentje:
am már megengedte hogy mesimogassam , meg vittem neki enni , és elkezdett domborolni...<3 :))))
2012. okt. 21. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!