Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák használnak egy...

A macskák használnak egy alomtálcát?

Figyelt kérdés
2macskám van, és a nagyobbik nem kakil abba amibe a kicsi. a "kis dolgot" bele intézi, de a kakit a tálca mellé (nem véletlenül).
2009. aug. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémekkel semmi baj nem volt, nem finnyáskodnak ezen.

De olvastam, hogy célszerű külön tálcát használni.

Esetleg próbáld meg.

2009. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Nekem 3van. Az egyik ugyanezt csinálta, ha előtte valaki már bent volt, akkor a kakit csak kint végezte el a tálca mellett. Én azt csináltam,hogy lestem amikor mentek, ha végeztek,rögtön takarítottam az almot. Egy idő után belement a kis kényeske is.... Most már mind a három egy alomba jár, és napi 2-3alkalommal takarítom(attól függ mennyit adagolnak bele), különben megint elkezdi.
2009. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
óóó,a kis édeskék :) a miénk sem szereti a tálcát,belepisikálik,de kakilni inkább mellé szokott,úgyhogy lessük és minél hamarabb föltakarítjuk :)
2009. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk mikor lett a macskánk mellé még egy ,első dolgunk volt külön cuccokat beszerezni neki.Külön alomtálca,külön tál stb.

Semmi értelme nem volt.Abba az alomba mentek ,és abból a tálból ettek amibe épp kedvük volt.Simán belementek egymáséba.

2009. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Kettő ajánlott, de az ideális alomtálcaszám: macskák száma + 1
2009. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Enyémeknek is kettő tálca kellett.Az egyik nem volt hajlandó a másik után belemenni, azért.

2009. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez furi, mert az enyémeket nem zavarja, egy tálat használnak. Szerintem is próbáld meg a két tálat.
2009. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!