Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy öt hónapos nőstény...

Van egy öt hónapos nőstény szobacicám. Már minden féregtelenítésen átesett, de időnként valami féregfélét találok a farkán. Tényleg az?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon férges volt, akkor elképzelhető, hogy nem volt elég a normál adag, és még maradt benne valamennyi, akkor még kell neki egy adag. Nekünk az egyik kutyus volt ennyire férges, akit az utcáról szedtünk össze.

Beszéld meg az állatorvossal.

2012. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg féreg. Én is így jártam, túl keveset adtam a kismacskámnak és maradt benne, de megismételtem a féregtelenítést. Keress rá a neten az adott gyógyszerre, hogy mennyit kell belőle adni, pl 2.1kg-os macskának egy egész szem kell Cestal catből és másik fajtából is. Tévedés, hogy fél tabletta kell csak.
2012. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerinted lehet egy macskát annyira féregteleníteni, hogy ne legyen veszélyes az emberre?
2012. okt. 23. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Egyébként is azok a férgek, amik macskában vannak, nem mennek át emberre, csak nem esztétikus, ha a farkán állnak a férgek, de bajod nem lesz tőle.
2012. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagy butaság amit az előző írt. A kutyában, macskában élő férgek veszélyesek az emberre. Ha a "körülmények adottak" a galandféreg akár agyvelőgyulladást is okozhat, hogy az egyéb betegségekről ne is beszéljek. Infó itt:


[link]

2012. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!