Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény kiscica ivartalanítás,...

Bhell777 kérdése:

Nőstény kiscica ivartalanítás, mikor várható széklet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön késő délután ivartalanították az 5 hónapos nőstény kiscicámat. Még nem volt széklete pedig próbáltam neki szaftos ételt adni, nem kapott száraz eledelt hogy meginduljon a bélműködése. Meddig normális még hogy nincs széklete? Mikortól kezdjek aggódni? Mivel lehetne elősegíteni hogy meginduljon a folyamat?

2012. okt. 12. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom koplalt műtét előtt. 24 óra kell az első étkezés után.
2012. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi az az idő amikortól már orvoshoz kell fordulni?
2012. okt. 12. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ma reggel evett először, mert tegnap még nagyon kába volt. Holnapi nap biztos lesz széklete. Nem tudom mikortól baj, ha nincs, de emiatt most ne aggódj.
2012. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mecse ***** válasza:

Szerintem is holnapi napon esedékes hogy legyen széklete.


Ivartalanítás előtt 10-12 órát elvileg koplaltatni kell az állatot, így nem csoda ha mondjuk még nincs annyi a gyomrában / beleiben hogy ki kelljen jönnie.

2012. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reggelre már várt az "ajándék" az alomban :)
2012. okt. 13. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!