Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitől van? (rövid)

Ez mitől van? (rövid)

Figyelt kérdés
3 cicám van, és kettőn azt vettem észre, hogy sokszor, amikor ételszagot éreznek, befeketedik az orruk (amúgy rozsdabarna orruk van). Kiskorukban, ezt gyakrabban csinálták, most csak néha, de fogalmam sincs, miért van ez. Valaki esetleg meg tudná magyarázni?
2012. okt. 22. 12:09
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam!
2012. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mecse ***** válasza:

Ez de furi, ilyet még én sem hallottam, de megmosolyogtatott mindenesetre.


Olyanról tudok hogy ahogy idősödik egy cica úgy sötétedhetnek a pigmentjei (kb. mint embereknél a bőrön a foltok idősebb korban), de olyat hogy bizonyos illatra történne, olyat nem.


Most rákerestem még pluszban erre gyorsan és azt találtam hogy akkor kell aggódni hogyha az orr textúrája is megváltozik nemcsak a színe, ha mondjuk kiszárad és megvastagszik az orr bőre, vagy ha esetleg a cica elkezd úgy viselkedni mintha nagyon zavarná, vakarja, dörzsöli.


Többet nem tudok sajnos segíteni mert tényleg nem hallottam még ilyenről :)

2012. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én sem hallottam még ilyenről, ezért lepődtem meg. :D De nagyon aranyosan néznek ki, amikor befeketedik az orruk. :)
2012. okt. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!