Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
vettünk a fiúcicámnak(FELNŐTT,SZOBACICA) egy szép új hordozót eleinte szerette is amikor először kivittük az utcára még türte is viszonylag csendben.de tegnap mikor kivittük hangosan elkezdett nyávogni meg minden baja volt hallgatni sem bírtam gyorsan hazamentem vele.azóta a környékére sem megy.ma próbáltam beletenni megint kivinni hátha nyugodtabb lesz de még csak beletenni sem tudtam.mit tehetnék hogy nyugodtabb legyen benne és szeresse?tudni illik ez a cica nem nagyon volt még kint de elsőre akkor is viszonylag nyugodt volt:/.(és bocsi kicsit hosszú lett)
2012. okt. 23. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan cicám, aki szintén utálta a hordozót+ még az autót is. A hordozó ajtaját be kellett gumipókozni, mert egyszerűen kifeszítette. És végig ordított, amig benne volt. Semmit nem tudtam javítani rajta. De miért akarod kivinni?
2012. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
állatorvoshoz kéne vinni megnézetni a sebét de így semmire nem jutok meg mostanság folyton baja van a fülével
2012. okt. 23. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Első az egészség. Ha nyávog, akkor nyávog. Orvoshoz meg el kell vinni.
2012. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
38%
Csak úgy ne sétálgass vele a hordozóba, csak akkor ha muszáj, valószínű, sosem fogja szeretni a hordozót! De ha orvoshoz viszed, akkor ha nyávog, nyávog, az orvoshoz akkor is el kell jutni!
2012. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:

A cicád már összekötötte a negatív élményt a boxszal.

Nálam a szobában áll- ajtó nélkül a box, a cicák gyakran bele mennek (ne csinálj belőle különösebb cirkuszt, csak tedd le a földre,ahonnan belátja a lakás nagy részét), a nagyobb sokszor benne is alszik! Tegyél bele a kedvenc kajájából, jutifalatjából-rakd ki az utat-, de éhes legyen. Így rájön, hogy jóval társítható a doboz.

Addig pedig kesztyűben kell beletenni és dokihoz vinni, ne törődj a hangos tiltakozással!!! Esetleg letakarhatod egy törölközővel, vékony anyaggal.

2012. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy nagyobb sporttáskád, próbáld abban vinni.
2012. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!