Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a kismacska...

Mit csináljak, ha a kismacska semmi mást nem eszik meg, csak a macskaszalámit?

Figyelt kérdés
Szeretném rászoktatni a házikosztra, de semmiféle trükk nem jön be nála, lenyalja a tejfölt a tésztáról, kieszi a kolbászt a főzelékből, stb. Nem akarok költeni a kosztjára - illetve nem mindig kerül rá külön pénz. Köszönöm a tanácsokat előre is.
2012. okt. 25. 18:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Általában szoktam venni neki macskakaját, de mint már írtam, nem is mindig van a boltban olyan, amit megeszik. És szerettem volna, ha nem kizárólag azon él. Egyébként szeretem az állatokat, és ha már itt van, akkor igenis elviszem orvoshoz, ha szükséges, mint ahogy máskor is megtettem már. De: ezt a macskát most nem szerettem volna, csak a kislányom hazaállított vele. Ha már itt van, nyilván etetem és gondozom. Egyébként kint is van, meg bent is.
2012. okt. 26. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!