Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Soproniak! Valamelyik kisállat...

Soproniak! Valamelyik kisállat kereskedésbe lehet vinni cicákat?

Figyelt kérdés
Tőlem senki nem akarja el vinni őket, de nem szeretném ki tenni a város másik végében őket, ahogy azt sokan teszik.

2012. nov. 2. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy állatkereskedésbe bevihetnéd őket. Viszont mindegyikben láttam már kiplakátolva elvihető állatokat. Próbálkozz ezzel. Így nem csak az ismerőseid tudhatnak róla. Illetve még az állatorvosi rendelőben is láttam ilyen plakátokat.
2012. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb ivartalanítani kéne, és akkor nem kell őket elvinni sehová.

De az tény, hogy jó, hogy nem ölöd meg őket, vagy nem teszed ki őket az erdő szélére.

2012. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Legközelebb ivartalanítva is lesz, nem fogom ecsetelni, hogy miért nem tudtuk elintézni előbb, de ha már becsúszott ez a dolog egyszer kibírjuk. Az első kommentelőnek köszi a tippet.
2012. nov. 2. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Oké értem. Sajnos nehéz gazdát találni a kismacskáknak, mert rengeteg van. Interneten is hirdeted? Lehet vaterán, teszveszen, állatvásár nincs a közelben?
2012. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 helyen hirdetem neten, állatvásár nincs, csak piac, de onnan úgyse vinnék el őket, mert hordozó kosár nélkül elég nehéz lenne.
2012. nov. 2. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sima dobozban hoztam haza a macskámat :) Vihetsz magaddal ki dobozt.

Egyébként mennyi van, fiúk, lányok?

Nekem már van 5, úgyhogy itt sajnos nem férnének el..

2012. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-en vannak. 2 fiú, 2 lány. Köszi a dobozos tippet, lehet hogy mégis ki viszem őket valamikor.:)
2012. nov. 2. 16:49
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e, de ha jól láttam a szuperinfóban talán?! volt hírdetve,h lesz kisállatbörze. Ott sok állat barát összegyűlik, talán ott van esély...
2012. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippet utánanézek :)
2012. nov. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!