Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskáitoknak milyen...

A ti macskáitoknak milyen érdekes szokásaik vannak?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok például, hogy az enyém sokszor, amikor megyek ki a WC-ről, akkor elbújik a fal mögött és a nyakamba ugrik, hogy megijesszen, majd elszalad :)

2012. nov. 3. 09:55
1 2
 1/18 Kuroyuki Hime ***** válasza:
100%
hát nálunk... a macskának mindig kell hozni sörösdobozt...abban szeret feküdni...most akpott egy szép, új pihi-puhi macskaalvókát...de neeem..ő utálja... bele nem fekszik...bezzeg a sörösdobozba!! -.-" xD
2012. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Platypus ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőszobában van az alom. Ha valaki be merészeli csukni az ajtót, a macs azonnal hisztizni kezd, akár kint van, akár bent, és addig ügyködik, amíg ki nem nyitja. Harmonika ajtó, és többféle technikát is kifejlesztett. Van, amikor a mancsával kaparja ki, és van amikor lendületből, fejjel nekiszalad, ettől meg felnyílik. Ez utóbbi mutatványa elég látványos.
2012. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a cicnek szeretetrohama van:


Ülök a széken. Lassan, laposkúszásban, méterről-méterre becserkész, mintha támadni szándékozna. Amikor odaér hozzám, felugrik, rezgő funkcióra kapcsol. Feláll, a két hátsó lába az ölemben, a mellsők a vállamon. És indul az arctisztítókendő-funkció: végignyalogatja az arcomat.

Van hogy felmegy a vállamra, és a nyakam körül gyalogol vagy 5-6 kört. De szerintem ez annyira nem rendkívüli.

Egyébként ha én veszem fel, nagyon ritka az, hogy rezeg... Egyáltalán: másnak nem is dormákol, a családból, csak nekem :)

2012. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém leül, pitizik, nyúl a kajáért parancsra. :)) Ja és ha résnyire nyitom az ajtót a mancsával kinyitja :DD De ez nem olyan különleges szerintem.
2012. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém állandóan kanos. Csajozik, fogy 10 kilót aztán hazajön...
2012. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Nikszu9911 válasza:
100%
a volt macskám (kint volt tartva, de télen bemehetett a garázsba) felment a létrán és kinyitotta az ajtót és ezért mindig be kellett zárni, mert ha bejött felment az asztalra és ez senkinek sem tetszett
2012. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
az enyém éjjel, amikor alszok, nekiáll birkapörköltet csinálni. nem tudom, hogy honnan szerzi a húst, azt sem, hogy honnan tanult meg főzni.
2012. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Elkiser wcre:) es amikor lehuzom ket labra all es belenez....harmonika ajto ala benyul es elhuzza...a sima ajtot is kinyitja, raugrik a kilincsre. Vagy ramaszik, ha ott van valami es kinyitja.

Amikor jovok be a szobaba, elbujik valami moge es riszalja a hatsojat es letamad:)

Mindent megszagol, pl ha kinyitom az uditot :)

Ha vacsizok a ket mellso labat rateszi a labamra es a mancsanval "megsimogatja" a kezem es kerleloen nez ram. Ha ehes, ramnez, nyavog es kimegy a talkajahoz, megvarja amig kimegyek es leul es nezi a taljat.

Ha rosszat csinal es ranezunk, ug, tesz, mintha semmit nem csinalt volna es elkezd mosakodni:)

Ha felallok a szamitogepszekbol rogton rafekszik es havisszajovunk gyorsan becsukja a szemet, mintha aludna :-)

most peldaul megsertodott ram, mert simogattam alvas kozben es elment az agy tuloldalara, es farral erre megsertodve legubbasztott :-)

Hirtelen ennyi..:D

2012. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Az én macsekom (nőstény) nagyon eszes. 2 szintes családi házban lakunk,de a házban nincs olyan ajtó amit ő ne tudna kinyitni. :) :D Lenyomja a kilincset és ha úgy van felengedi a m.sik két macskámat az emeletre+ a tacsi kutyusomat. Továbbá: ha kaja van az asztalon,elég ha csak 2 másodpercre fordulok el,ő már fent van az asztalon,vagy éppen csak az asztal előtt a széken és már bele is zabál a lajába,nem finnyázik. :D Ha rosszat csinál,és leszidom,néz rám hogy most mi van. Van egy másik ő kan cica,nos ő meg,régebben mikor még kölyök volt mindig a mosogatóban aludt. Mondhatom nagyon örültünk neki. Szerencsére hamar leszokott róla. És a 3. cicánk az pedig csak kényes,finnyás és nyafka. :D
2012. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Jaa es ha raszolok mindig visszanyavog:D:D:D

#8.ik voltam

2012. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!