Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen érdekes/szokatlan...

Milyen érdekes/szokatlan nevet adhatnák a fiú macskáimnak?

Figyelt kérdés

Egy cirmos és egy vörős cicáról van szó.Nem pl. a vörösre a DJ tetszik :)

De szereték tőlletek is hallani.A ti cicátokat, hogy hívják?


2012. júl. 22. 08:13
 1/7 anonim válasza:
Teodor! cirmos cicára szerintem illene. :)
2012. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szafica ***** válasza:
Bagira, Nyonyi(Hernyó, Kisherceg) , Boci, Plüsi, de ha az egyik cicád DJ, a másik lehetne Aj(éjdzséj).
2012. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jack

Volt nálam pár hete ideiglenesbe 2 kiscica, vörös és fekete: Buci és Nudli :)

2012. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sushi, Teddi, Hobo, Cicero, Babar, Joker,


Az én két cicám: Mambo és Pepsi

2012. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A megboldogult cicánkat Rizikónak hívtuk.Illet is rá a név a negyedik emeleti ablakból fogott denevért de túl élt onnan egy esést is.:)
2012. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Huhh Rizikó xD ügyes cica lehetett :)

2012. júl. 22. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy függhet cicánál szerintem hogy milyen típusú a cica.Rizikó rizi név az ráragadt egy idő után mert kerti macska volt eredetileg,és úgyis csak akkor hallgatott a nevére ha volt valami ösztönző a kezedben mondjuk egy jó illatú husi:) bár akkor sicc nek is hívhattuk volna akkor is odajön :)

Unokatesóméknál egy nagy kövér perzsa macska van ami szobában nőtt fel és kiskorától a neve Dzsúsz és hallgat is rá valamennyire.Nekem szimpatikusabb egy családi cica és a gazdája ha a cica neve tükrözi a tulajdonságait.Az olyan mintha tényleg figyelnének az állatra és már a nevében benne van a személyisége.És nem csak úgy ráaggatták a nevet a cicára.Az nekem olyan semmitmondó,fantáziátlan.

2012. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!