Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen macskafajta...

Szerintetek milyen macskafajta? Légyszi csak az válaszoljon aki ért a macskákhoz! Küldök róla pár linket:


2012. nov. 4. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ezek nem jó linkek így..
2012. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért? :O az a baj hogy a http:// nem engedi belerakni és így képfeltőltéssel nem tudok megoldani :S
2012. nov. 4. 15:21
 3/14 Mecse ***** válasza:

Bemásoltam a linkjeidet az előző kérdésedhez... :)


ide :

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3613958-olya..

2012. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mecse ***** válasza:
100%
Oké megtöröm a jeget; édes aranyos cirmos házi cicád van. :)
2012. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

de rendes vagy Mecse :D

Amúgy igen házi cirmos:)

2012. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Házi cirmos, más néven európai rövidszőrű.
2012. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Különösen Mecse-nek :) hálás vagyok. :) pedig azt hittem hogy van benne egy kis egyiptomi mau keverék ,de akkor sajnos nincs pedig mondta az egyik képről egy állatorvos hogy biztos hogy van benne és még az is lehet hogy fajtiszta ,de akkor sajnos nem :/ köszi mégegyszer:)
2012. nov. 4. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért egy állatorvos jobban meg tudja mondani, főleg, ha személyesen is látja.
2012. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mecse ***** válasza:

Utolsó válaszoló :

Az állatorvosok nagy többségben nem kvalifikáltak a fajták pontos ismeretére (tisztelet a kivételnek) mivel nem az a dolguk.


Csak úgy zárójelben megjegyezném hogy az én fél éves ragdoll cicámat le-szimáizta az állatorvos mikor a 2 fajta ég és föld plusz a 6 hónapos cicám több mint 4 kiló volt akkor, de szerinte "úgy nézett ki mint egy óriási sziámi merthogy hát azoknak kék a szemük". Szóval erről ennyit. Ettől függetlenül mint állatorvos remekül végezte a dolgát, míg a fajtákról lövése sem volt. Nem is bántam, nem azért mentem oda hogy azonosíttassam a cicámat :).


Mau tenyészet ha jól tudom egy van idehaza, plusz ezek a macskák eszméletlen pénzbe kerülhetnek. Kétlem hogy "csak úgy" véletlenül mau lenne a kis cicus.


Nagyon aranyos és tényleg elég nagy füle és vékony feje van, az arcformája is hasonlít a mauéra, de ennyi.


Ezt nem támadásként mondom, de ez kb. olyan mint hogy "nézd már, az út szélén találtam ezt a szfinx macskát". :)

2012. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Közben rákerestem arra a fajtára, mert annyira nem értek hozzá. De úgy látom ők inkább pettyesek, mint csíkosak :)

Mondjuk alapból egy kis cirmos hasonlíthat rájuk, általában ők még vékonyak nagy fülekkel.

Gondoltam, ha állatorvos mondja, akkor lehet benn valami, de jobban megnéztem a képeket és elég egyértelmű, hogy házi cica :)

2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!