Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica és nyuszi?

Cica és nyuszi?

Figyelt kérdés
Lesz egy nyuszim, az biztos, és megtetszett egy nagyon cuki cica egy hirdetésben, de már 4 hónapos (a cica). Össze tudnám őket úgy szoktatni, hogy barátok legyenek? Nem nagy gond, hogy a cica viszonylag öreg? Mindenképp a nyuszi lesz az első.

2012. nov. 7. 21:39
 1/5 Nikike123 ***** válasza:
60%
Szerintem,ha az elején figyelsz rájuk,és nem hagyod egyedül őket,akkor megtanulják,hogy ne bántsák egymást.
2012. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem!!!Ezek már az első nap kinyírják egymást,ha figyelsz rájuk,ha nem!!!(inkább a macska a nyulat!)Mindenképpen macskát válassz!! :) Nekem is van egy...Ő a legjobb barátom,és hálás is!!!A nyúl csak zabál,jó lehet aranyos,de én nem ezért szeretem az állatokat...! :)
2012. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, a nyúl igen is ragaszkodik a gazdájához! Amíg nem volt nyulad ne ítélkezz! És mint írtam nyuszi mindenképp lesz.
2012. nov. 10. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én macskám megtanulta kinyitni a nyúlketrecet!

Nem lett jó vége mert kis nyuszik születtek és mindet elvitte (kivéve az óriási házi nyuszim)

2012. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mecse ***** válasza:

A tévhittel ellentétben igenis megférhetnek egymás mellett!


Most nincs kedvem fordítgatni ide mert baromi fáradt vagyok, de hogyha beszélsz angolul akkor ennek a kis cikknek a komment szekciójában van sok hasznos info nyuszik és cicák együtt élése kapcsán (illetve a House Rabbit Society oldalán van még több is; [link] )!


Ez az oldal ragdoll cicákra van specializálódva, de a tanácsok állnak minden cicusra, olvasgasd el ha értesz angolul;


[link]

2012. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!