Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tüsszog, köhög a macskám...

Miért tüsszog, köhög a macskám? :S

Figyelt kérdés
léci gyors válaszokat

2012. nov. 8. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfázott!! Vidd állatorvoshoz!
2012. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mecse ***** válasza:

Orvoshoz vele.


Macskák elég hajlamosak tudnak lenni a légúti megbetegedésekre, könnyen megfáznak és ha nem kezelik akkor hipp-hopp finom tüdőgyulladás lehet belőle.

2012. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de nagyon fél az orvosoktól .. :\. megkarmol meg stb..

am ha tényleg az lehetésges , hogy már 2 hónapja megvan fázva? :o mert már 2 hónapja van , h ezt csinálja. . :S

2012. nov. 8. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
az jó ha eddig húztad a dokit hisz így idült léguti fertőzése lehet amit hosszú lesz kikezelni már ha kilehet..
2012. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te mikor köhögsz és tüsszögsz? Nem akkor mikor megvagy fázva? Úgyhogy a válasz egyértelmű szerintem...

Ha nem kezeled szövődményei is lehetnek. Mivel 2 hónap alatt nem gyógyult meg, ezért nagyobb is rá az esély. Vidd el orvoshoz. Az nem baj ha karmol, más macska is ezt csinálja, majd az orvos és az asszisztense megoldja, mivel az a dolguk, te evvel ne foglalkozz. Remélhetőleg kap pár gyógyszert, és hamar meggyógyul! Jobbulást neki.

2012. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is köhögött a cicám DE MÁR ÍGY KAPTAM!! Náthásan tiszta beteg volt tele bolhával sebekkel. Egyből vittük orvoshoz. Nagyon nehezen gyógyult meg. Ki tudja mióta volt megfázva. Jobb ha elviszed minél előbb dokihoz!
2012. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!