Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadnál örökbe az Illatos...

Fogadnál örökbe az Illatos útról macskát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha lenne pénzem etetni és oltatni, és nem akadna ki a nagymamám, hogy megint mit hoztam haza, akkor igen...


Így viszont marad az az egy cicó, akit szegeden, az utcáról mentettem meg, lehet, hogy csak 1 állat, aki megmenekült a sintérteleptől vagy az éhhaláltól, de ő oltva van (nem csak veszettség ellen) és acanát meg royal canint kap, és az ágyamban alszik.

Ha tehetném anyagilag, akkor lenne mellette még legalább kettő és még talán kutya is, és macskák biztos menhelyről lennének hozva vagy az illatos útról...

2009. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnék még egy macskát, akkor igen, minden további nélkül.
2009. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A mostani macskámat úgy dobta be valaki hozzánk a kerítésen, pár hetesen, betegen...
2009. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
96%

igen.

a mostani macskámat is utcáról fogadtam be,a házunk elött a füben ült és nyávogott,pár hetes volt. vki gondolom kitette,mert nem kellett.

ennek már 10 éve,azóta minden évben oltva van,kétszer anya lett,utána megmüttettük.

egy nagyon hálás,ragaszkodó,boldog cica.

a legkedvesebb barátom.

2009. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Ha van már macskám, és amellé jönne, akkor a leghatározottabban: nem.


Sok halálos, gyógyíthatatlan macskabetegség van, és jó részük ellen nincs védőoltás. Ha kóbor macskák vannak összezárva, elkapják egymás betegségeit. Sok ilyen betegségnek több év is lehet a lappangási ideje.


Ha még nem lenne macskám, és lenne sok pénzem egy esetleges gyógykezelésre, akkor igen.

2009. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek az utolsóval, én cicám mellé nem fogadnám be. De ha nem lenne, minden gondolkodás nélkül onnan hoznék egyet, hogy megmeneküljön egy kicsi élet.
2009. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én csak egyetlen gyógyíthatatlan betegségről tudok, ami ellen nincs 100%-os oltás: A FIP. Mi a többi???
2009. aug. 14. 14:03
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos a menhelyeken van jelen a legnagyobb arányban a FIP. Nem eltántorítani akarlak. Én igazán tudom, hogy mi az a betegség. Imádott gyönyörű különleges cicánkat ez a betegség vitte el 1 évesen (nem menhelyről jött). Minden ellen be volt oltva, a FIP ellen meg NINCS oltás. Egy kicsit belehaltunk a párommal mind a ketten. Azóta megint van 2 rosszcsont cicánk, de féltem őket. Rettenetesen féltem...
2009. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Itt találsz leírást a betegségekről, ami még gyógyíthatatlan, az a macskaleukózis és a macska-AIDS.


Én sem hoznék haza a már meglévő cicám mellé, de egyébként igen. A cicám esete is rizikós, mert utcáról lett befogadva 2 hetesen, és sajnos benne van a pakliban, hogy hordoz valamilyen betegséget, de hála az Égnek eddig semmilyen problémája nem volt.

2009. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De a leukózis ellen van oltás szerencsére, ezt elfelejtettem.
2009. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!