Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy tudják elviselni...

Anyukák hogy tudják elviselni hogy tolerálni hogy a tiszta, illatos babátokat az erős dohányos rokonok zavartalanul összefogdossák, ölelgetik,2 cm-ről beszélnek az arcába?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Örülök, hogy szeretik őt. Semmi baja nem lesz tőle, ugyan már.
2010. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát a szagoktól nem tudod megvédeni, azért, mert valaki büdös, még szeretheti a fiamat, úgyhogy nekem ez nem gond. Ha nem cigitől lenne büdös, akkor is odaadnám, olyan jó nézni, ahogy imádják:)
2010. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek az elsővel, nem érdekel, amíg a jelenlétében nem szívják. Te hogy tudod elviselni, hogy kiviszed az utcára és beszívja a szmogot, vagy génkezelt gyümölcsöt eszik? Nem kell ezt az illatos babadolgot túlmisztifikálni.

Ez a dohányzásos kérdés már unalmas...

2010. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát én megértelek!Bár én szülés után vissza szoktam a cigire,na nem annyira mint elötte,de egy pár szálat elszívok nem a lakásban és nem a gyerek mellett... Viszont ha anyukámékhoz megyünk(ők elég erős dohányosok,lakásban is cigiznek) úgy hogy "ki van szellőztetve" a szoba mielőtt megyünk,olyan undorító büdös leszek én is és a gyerek is mintha valami füstös kocsmában lettünk volna... Én ettől rosszul vagyok.
2010. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk én is és a sogoromék is kijelentették a nagyszülőknek hogy ha nem szoknak le a cigiről mire megszületnek a gyerekek akkor nem lehet őket tapizni,puszilgatni. hozzáteszem hogy mi azért igy zsaroltuk is őket hogy végre leszokjanak mert 40 éve bagóztak és fejenként napi 1-2 dobozzal.

Szó nélkül leszoktak. Azóta nincs is annyi egészségügyi problémájuk.

A gyerekek 3 hónap különbséggel születtek.

2010. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Szia.Hat ezt en is nagyon utalom,de en megmondtam mindenkinek a csaladban,hogy szigoruan csak akkor vehetik el a babamat,ha elötte nem cigiznek es kezet mosnak! Es ez igy is van,betartja mindenki!!!
2010. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

4.vagyok

Most komolyan!!! Miért vagyok lepontozva!?

2010. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Komolyan kérdezed, miért lettél lehúzva? Talán azért, mert más szemébe megtalálod a szálkát, magadéba a gerendát se...

Kifejtem neked bővebben: szóval mindenki cigije büdös, káros a gyerekedre, de amit te szívsz, az nem, igaz?? Eleve, ha te is szívod azt a sz@rt, nálatok is ugyanolyan büdös lehet a lakásban, mint más cigivel élőknél, bármennyit szellőztetsz!!

2010. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Azt írta, hogy NEM A LAKÁSBAN, ÉS NEM A GYEREK MELLETT. Nem tudsz olvasni?
2010. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Tök mindegy hol szívja, a tüdejét nem tudja kiszellőztetni. Gondolod a gyerek nem érzi a cigiszagot rajtad, ha beszélsz hozzá? Előbb utóbb a bőrödön át is távozik a nikotin.

Én is dohányzom és szintén nem a babám mellett teszem, hanem szabad levegőn, mégis érzem a hajamon és a ruhámon is. Azt gondolom viszont, hogy az ő egészsége ettől még nem károsodik és ugyanúgy szeret, mint azelőtt.

2010. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!