Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicám (lány) gyakran,...

Szobacicám (lány) gyakran, mikor alszik a takaróján, felugrik, mosakszik (10 másodpercet) majd bámul az ajtó mögötti sarokra. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat csinálja csak bámul mereven. Ott van a könyvespolcom, és néha fel is ugrik oda. De a fiú cicám, aki szintén szobacica nem csinálja. Nem értem miért lehet?!
2009. aug. 14. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kandúrkám is néha elmereng mosakodás közben. Bár ő evés közben is ezt csinálja, eszik egy kicsit, majd fél perc bámulás.

Azt nem tudom miért van, lehet épp gondolkoznak. :)

2009. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan merengős dolog, valamit néz a sarokban, néha oda is megy és keresi.
2009. aug. 14. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Bitros szellemet lát. :D
2009. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos akart lenni. :)
2009. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszer valamit látott ott mosakodás közben és emlékszik rá. Fogalmam sincs :)

Ezt nem nagyon fogjuk megtudni.

2009. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 cicám,sőt mindig is volt.Az enyémek is sokat csinálják ezt és rengeteget olvastam érdeklődtem a miértre. Ma már hozzászoktam,de néha igy is elég ijesztő tud lenni. A cicák 3 dimenzioba látnak és igen lehet,hogy nevetséges,főlleg aki nem hisz benne,de ők látnak olyat amit nekünk emberi szemünk nem érzékel mivel mi csak 2 dimenzioba látunk. Ezért is látnak ők a sötétbe nagyon jól és köztudott,hogy sok spirituális helyeken használják őket mivel ők,nagyon szeretnek negativ sugárzásba lenni.Az enyém néha ugy néz mintha egy alakot követne a szemével,sőt még a fejével is követi,közbe pedig nincs senki a szobába.
2009. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind a két cicám csinálja ezt, és mind a kettő ugyanoda néz. A cicák állítólag látják a szellemeket...:)
2009. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!