Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! A macskam mivel...

S. O. S.! A macskam mivel kandur ezert verekszik. Tegnap este amikor beengedtem, lattam, hogy meglett tepve es belekaptak a szemebe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este csak egy piros szinu karmolas nyom volt a szeme mellett de ma mikor hazaertem nem tudta kinyitni azt a szemet...lamostam vizzel rola a gennyt..mostmar resnyire kitudja nyitni. Ha jol latom a szeme ep, es lat vele viszont nagyon felvan dagadva neki az also felso szemheja mit csinaljak? Tudom tudom...vigyem el allatorvoshoz de addig is kerlek segitsetek!!

2012. nov. 14. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd,akkor nem fog többet verekedni.
2012. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akartam eddig is, csak még nem volt vele gond és gondoltam addig meghagyom neki a férfiasságát még el nem kezdi pl jelölgetni a területét vagy hasonlók. Elvittem állatorvoshoz és azért csak most mert az állatorvosom este 6-8ig rendel. Azt mondta nincs nagy baj a szemével csak ahol megkarmolta ott begennyesedett. Kapott macskaszemcseppet és napi 2x kell vele cseppentenem a szemébe. Ja és azt mondta, hogy nem tesz rosszat a kamilla etába mártott vattakonrongal való letörlés mivel gyulladáscsökkentő.:)
2012. nov. 14. 21:31
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsétlennek a lába is feldagadt és a szeme is? Elég jól összeverhették! Mielőbb ivartalaníttasd!

És egyáltalán nem kell megvárni, míg felveszi a rossz szokásokat, hogy utána ne tudd leszoktatni... Megelőzni kell és az ilyen sérüléseket is.

De az dicsérendő, hogy elvitted orvoshoz!

2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vicuska87 ***** válasza:
24%
Az előttem szólónak igaza van, ha már rászokott a jelölésre, vagy bármi rossz szokásra, akkor arról már ivartalanítással sem biztos, hogy le tudod szoktatni!
2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem sok cicámmal történt ilyen, és a kamilla csepegtetés mindig bevált! de a körömvirág is jó.:) Ja és énis 1 évesen heréltettem ki a cicámat, és azóta nem nagyon vannak ilyen gondok.
2012. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!