Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha vinném magammal a macskám...

Ha vinném magammal a macskám egy másik városba hogy bírná? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elszeretnék utazni egy hétre, és nem szeretném itthon hagyni a macskám egyedül. Félig szobamacska, úgy értem, hogy nagyon sokat van bent a házban, itt eszik, stb, de ki szokott járni, elvégezni a dolgait, stb, de többnyire bent van. A kérdésem az lenne, hogy ha magammal vinném egy másik városba és velem lenne nem örülne meg szegény egy idegen házban? Mert hallottam olyat, hogy a macskák a házhoz ragaszkodnak, a kutyák a gazdájukhoz. Kérlek írjatok valami tanácsot, hogy mit csináljak, nem akarok rosszat szegénynek. Válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 16. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki találta ki ezt a "helyhez ragaszkodnak" dolgot, de úgy hülyeség ahogy van. Ha ott leszel vele akkor nem lesz gond ha viszed. Ha viszont ott lesz egy idegen házban egyedül hagyva fél napokig is, mert mondjuk dolgod van ott, akkor az annyira nem jó neki.
2012. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hagynám magára, viszont a másik házban van egy szobamacska, aki nőstény cica, az enyém kandúr. Nem tudom hogy jönnének ki.
2012. nov. 16. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mennyire szeret szállítódobozban utazni, mennyire barátságos a cicákkal és mennyire fogad el új helyeket.

Ha nagyon muszáj akkor vidd magaddal, de ha megoldható, hogy valaki vele maradjon a megszokott helyén akkor én nem vinném. Volt olyan cicám amelyik kifejezettem imádott utazni és olyan is aki annyira utálta, hogy sokkos lett. Mérlegeld, hogy szerinted mi a jó neki.

2012. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy még soha nem vittem el sehova. Egyszer vittük állatorvoshoz kocsival, akkor lázas volt, és a kocsiba előtte kutyát szállítottak lehet, hogy az nem tetszett neki az elején, de utána megnyugodott. Szóval ilyen még nem volt, hogy vittem volna magammal.
2012. nov. 16. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha viszed nem engedheted ki, mert eltéved, baja esik. Az az igazság, h lakásmacskát lehet költöztetni akárhányszor, mert a lakás, az lakás, de kint annyi baj érheti, h ha elviszed, ne engedd ki!
2012. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja az utazást vszínű rosszul viselné, ha nincs hozzászoktatva, az h a másik macsekkal h jönne ki, az lutri. Ilyen körülmények között először vidd autózni kis időre, h lásd h bírja és ha nem bírja ne vidd el!
2012. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!