Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak már 4 napja...

A macskámnak már 4 napja elindult a teje mégsem akar fialni. Normális ez?

Figyelt kérdés
A macskám most fog fialni másodszor, az első fialásnál vasárnap elindult a teje hétfőn pedig fialt. Most már 4 napja elindult és még mindig nem akar fialni, kezdek kicsit aggódni, nemtudom mennyire "szentírás" ez, hogy fialás előtt egy nappal indul meg a teje. Szerintetek mikor fog? Várom a válaszokat.
2009. aug. 14. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Szerintem a macskád álvemhes és nem vemhes.
2009. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább álvemhes. Érdemes lenne megnézetni orvossal, és ivartalanítani, mert ez sokszor elő fog fordulni...
2009. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvass egy kicsit utána !

A tej megindulása nem mérvadó! Nem bízhatsz abban hogy ha megindul a teje , akkor lesz másnap kismacsek!

Nyugodj meg hívj hozzá állatorvos !

2009. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy álvemhes, de akkor mi a nyavaják ficeregnek benne, biztos hogy nem ál, mert a kiscicákat ki lehet tapogatni.
2009. aug. 15. 08:58
 5/5 anonim válasza:
hát tod lehet hogy elindult, de a posta elég f*s manapság
2010. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!