Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 Éjjel töltött nálam az új...

3 Éjjel töltött nálam az új macskám ebből az utolsót azt bent. Nem tudom mi baja volt de szegény éjjel 2 től 4:20ig folyamatosan vértyogott. Adtam neki enni TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés
aztán tejet is aztán alom csere (itt volt 3 óra) de még ez után is csak nyáúú és mint valami utánfutó jön... mondom alszok menj innen.. de nem csak jön... reggel 6:50kor arra kelek hogy mellettem fekszik. értem én hogy szeretethiány de ennyire ? van itt egy szomszéd macska nem merem kirakni mert ő még csak 2 hónapos és mindig idejár enni a másik nagy dög de nem tarthatom bent. Mit tegyek? miért nem hagy békén ? hogyan szoktassam rá a száraz tápra ? 2hónapos
2012. nov. 18. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2 hónapos macska még nagyon kicsi. 3 hónapos korig az anyjuk mellett kéne lennie. Nem csoda, ha nyávog. Sokat kell egy ekkora macskával foglalkozni. Kismacska tápot vegyél neki mindenképp. Ne rakd ki, mert megfagy, túl kicsi.
2012. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az,hogy vértyogott?A macskák hajnalban a legélénkebbek.Egyszerűen kialudta magát és játszani akar,vagy pedig társaságra vágyik.Az én macskám is gyakran alszik mellettem,az ágyban,pedig ő már 1 éves elmúlt.

Nálunk könnyen ment a száraztápra szoktatás.2 hónaposan még nem nagyon ette,de aztán megszerette.

2012. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
62%

8 hetes macskának, még az anyja mellett a helye!

Amikor így nyávog, akkor magadhoz kell venni, és simogatni kell, hogy ő is aludjon el!

Kitten tápot vegyél neki, és azt is áztasd be egy kicsit.

Nehogy kirakd, mert az hagyján, hogy a szomszéd macska kioltja az életét, de szegény úgy megfázik, hogy bele is pusztulhat!

2012. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké de nem olyan a helyzetem hogy bent tarthatom a lakásban. viszont ha kell a volt gazdájának vissza tudom adni. és majd tavasszal jön akkor hozzám. úgy jó lenne ? éjjelre bent tartom az elég ?
2012. nov. 18. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha az eredeti gazdája bent tudná tartani, az nagyon jó lenne. De azért is lenne jó visszaadnod, mert még szüksége van az anyjára.

Addig meg nézz utána a macska tartásnak alaposan.

2012. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Juditta76 válasza:
Ahogy így elnézem, Neked nem való cica és ha sikerült szegény kiscicát visszaadnod az eredeti gazdijának, ne hozd el és ne is hozz másikat! Neked is és nekik is jobb így! Ha csak kinn lenne, mi abban a jó? Hogy tudd, van valahol az utcán, hóban-fagyban egy cicád, aki a Tiéd? Inkább hagyd és olvass könyvet vagy nézz TV-t!
2013. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hülyék vagytok! már vagy 8x akkora és lett egy szép barátnője. annyira okos mind. nem baj megy a lepontozás! majd visszaadom mi ? persze. ennyi nyomorultat egy helyen. túlagódjátok. kint tartom és jól megvan
2013. febr. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!