Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám teljes értékű...

A kiscicám teljes értékű macskakaját kapott, lehet baja?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon, és apumék teljes értékű macskakaját, cooposat vettek neki. lehet valami baja? nem ehet túl zsírosat, és kicsit aggódom hogy lehet-e baja.
2012. nov. 18. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bármi baja lesz tőle.
2012. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
50%

Nem teljesen világos a kérdés, hogy most száraztápról beszélünk, vagy konzerv eledelről!

A másik, a coopos eledelek, nagyon messze állnak a "teljes érték"-nek nevezett táptól!

2012. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen még nem is hallottunk a Junior tápokról,így az én cicáim is teljesértékű cicakaját kaptak annak idején,és szépen kifejlődtek,már 8és fél évesek.
2012. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nem aggódom :) amúgy konzerv kajáról volt szó
2012. nov. 18. 14:37
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:

A teljes értékű konzerv eledel, a Schesir, Applaws, Natures Menu, POrta21...

A coop-os. eledel, az csak pár % húst tartalmaz! Szerintem ne csak azzal etesd a cicát!

2012. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Nedves eledelből mindig felnőtteknek valót vettem a kiscicámnak,csak szárazból kapott juniort.Semmi baja,gyönyörű 5 kilós kandúr lett belőle.
2012. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!