Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi minden kell egy cicának?

Mi minden kell egy cicának?

Figyelt kérdés
Cicát szeretnék tartani bérházban. Mire lesz szükségem? Alom, és tál amiből eszik már van. Kelleni fog neki kaparófa? Fogja használni? Még mire van szükségem?

2012. nov. 19. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen cica?Vizes tálka is kelleni fog.Sok cicakajára lesz szükséged.Nedves és száraz táp.Az enyémnek nincs kaparófája a bútorba ereszti a körmét, de nem bánom mert már régi.

Játékok pl kislabda.Nemtudom felsorolni sokmindenre.

Szállítobox.pl még.

2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alomtálca,amibe az almot teszed.

Szerintem jó,ha van kaparófa,mert akkor nem a bútorokon fogja élezni a karmát.Me lehet tanítani a használatára.

Jó minőségű cicaeledel.Josera,Happy Cat,Cat Chow,vagy ha meg tudod fizetni akkor Leonardo,Orijen, Acana.Konzervből jó az Aldiban kapható Shah konzerv(60% hús,200 g 170 ft)illetve a Shah tálkás és alutasakos eledelek.Nem tartalmaz cukrot,színezéket,tartósítószert,és az ára is jó.

2012. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zoofast.hu-n rengeteg dolgot találsz, ott van táp nagy mennyiségben olcsón. Vannak kaparófák, játékok, fésűk, vitaminok stb.

Nekem ezt a játékot szeretik a legjobban:

[link]

Olcsó, de nagyon szeretik, mert pattog, mégsem gurul be semmi alá.

Legyen hol kinéznie, legyen rácsos, vagy hálós ablak, erkély.

Drágább alom, ami összességében olcsóbb, mert kevesebb kell belőle, nem büdösödik stb.

Keress orvost neki, oltáshoz, ivartalanításhoz.

Féregteleníteni kell 3 havonta.

A legjobb, ha párosával tartod a macskát, mert lesz játszótársa, sose fog unatkozni.

Kb ennyi jutott most eszembe.

2012. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Első válaszoló, még nem tudom, milyen cica lesz, szerintem sima házi macska, mert egy ismerősöméktől fogjuk elhozni, kiscica még.

2012. nov. 19. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sok segítséget találsz: [link]
2012. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
2.-nak: OFF ugyan, de ezt honnan veszed? "Aldiban kapható Shah konzerv(60% hús,200 g 170 ft)" Ugye nem hiszed, hogy 60 % hústartalmú konzervet megkapsz 170 Ft-ért? A tálkást szoktam venni, nassnak, abban 4+4 % hús van. Abból 1 db 100 g-os 100 Ft körül van. A Fressnapfban a 65 % hústartalmú 400 g-os konzerv 400 Ft. ON
2012. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A házi cica jó választás lesz! Nekem is azok vannak. Nyugodtak, barátságosak, kijönnek más macskákkal, okosak.
2012. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

benti cicának a kajás tálka mellett több vizesedényre van szüksége-nálunk magasabb műanyag edények,de kerámia esetleg jobb. Kaparófa-magas-macskabútor nagyon kell,neked kell rászoktatnod!!! Szeretnek magasban lenni-az biztonságos nekik. Külön fekvőhely nem kell,majd meglátod,ő választja ki, hol fog aludni. De tudjon visszahúzódni valahová (ezért jó a magas macskabútor kuckóval pl).

Kábeleket eldugni, védővel bevonni;mérgező szobanövényeket eltávolítani. Erkélyre-ha van-macskaháló,ablakra is minimum szúnyogháló,ha magasa laktok.

Szállítóbox-de ne csk rossz élménye (doki) legyen vele, nálammindig elöl van, abban is szeretnek aludni. Kefe/fésű,játékok.

És ne szupermarketes kaját adj nekik,az semmit nem ér, hiába reklámozzák agyon cuki cicákkal...

2012. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!