Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kell senkinek egy 6...

Miért nem kell senkinek egy 6 éves cica?

Figyelt kérdés
Kolinál él pici kora óta,mert a gazdái elköltöztek, és ittfelejtették őket, egy nayát két kicsivel. Az anya nagyon öreg volt,így nemsoká el is kellett altatni, aztán az egyik lány nemrég eltűnt. Márcsak egy van, egy IVARTALANÍTOTT, SZOBATISZTA, BŰBÁJKEDVES, TELJESEN EGÉSZSÉGES lány cicus. Én 5 cica mellé nem hozhatom haza,a szüleim nem mennének bele. Hidetem kb. 2 éve,de senkinek sem kell. Miért?
2009. aug. 15. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem olyan fiatal már, a kiscicák sem kellenek senkinek, egy felnőtt macska meg végképp nem. Főleg ha nem is olyan mutatós a külleme, azt képről nem tudja megállapítani, milyen kedves a macsek. Leírásnak meg mindenki azt írja, hogy kedves, szelíd, barátságos.
2009. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

"a kiscicák sem kellenek senkinek"


miaz,hogy azok se kellenek senkinek:OOO?


amúgy meg, szerintem azért nem, mert ha állattartás mellett döntessz,akkor jó esetben nagyon megszereted a cicust,és minél többet akarsz vele lenni, nem akarod elveszíteni,ha már megszeretted. egy idősebb macska helyzetében már az a 6 év elment a gazdi nélkül.. amúúgy az én cicám is oktoberben lesz 6 éves, de nem érzem,hogy öreg lenne. de persze ez is más,hiszen már 6 éve velem van,szóval nem sikerült ezt valami jól megfogalmaznom,de remélem a mögötte álló alap gondolat érthető :$

2009. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most van 2 cicám, úgyhogy nem tervezek újat. de azt elhatásroztam, hogy ha erre kerülne a sor, biztosan felnőttet fogadnék örökbe.

Amikor a második cicámat fogadtam be, eredetileg felnőttet akartam, csak ezért lett kicsi, mert féltem hogy a nagymacskám nem fogadná el, mert ő eléggé magánakvaló.


Hol hirdeted a cicát?

2009. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert egy felnőtt macska már nem szokik meg olyan könnyen egy új otthont, új embereket, új állatokat.


Van egy utcáról mentett cicám. Mikor társat kerestem mellé, az én választásom is egy kölyökre esett, mert egy kismacskát könnyebben elfogad egy macska, mint egy felnőttet.

2009. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Expressz.hu, slando.hu, commune.hu, startapro.hu


Tényleg rettentően aranyos. Egyébként hasonlít a whiskas cicára. És mégsem kell senkinek.

2009. aug. 15. 21:39
 6/21 anonim válasza:
100%
Szia, esetleg az állatorvosnál érdemes képet kitenni. A mienk csinál ilyet, elég sikeresen elmennek a cicusok.
2009. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen oldalakon hirdesd, hanem kimondottan macskás oldalakon.

Például itt: [link]

Vagy sok állatmenhely oldalán van lehetőség hirdetni. Például itt: [link]

Szintén népszerű a macska.hu fóruma itt: [link]

Emellett érdemes az aukciós oldalakon megpróbálkozni. Nekem is a vateráról lett a kiscicám. :)

[link]

[link]


Sok sikert a gazdikereséshez! :)

2009. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálkozok mindennel,csak szegényt úgy sajnálom ott gazdi nélkül, a nap legtöbb részében egyedül:(
2009. aug. 15. 23:13
 9/21 A kérdező kommentje:
Gazdis! Éljen! Hétfőn viszem is a gazdinak, amint megnézte a doki! Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2009. aug. 15. 23:55
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon örükök a jó hírnek egyébbként egy 6éves cica még nem számít öregnek az én cicám 17 évig élt.

2009. aug. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!