Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ad ki ilyen furcsa...

Miért ad ki ilyen furcsa hangot a macskám?

Figyelt kérdés

Már kb 5-6 hónapos, nagyon kicsi kora óta mi neveljük, mert elhagyta az anyja.


Kinti cica, és amikor hívjuk, és jön, odaér hozzánk, és ilyen furcsa hangot ad ki, olyan mintha nyögne, de közben dorombol is egyet. :) Nem tudom így elmagyarázni hogy milyen hangot ad ki, de remélem akinek cicája van, az tudja miről beszélek :D és miért adja ki ezt a hangot, mikor odaér hozzánk?


2012. nov. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Viheted ivartalaníttattni, ha nem akarsz jó sok kiscicát. Szerelmes.
2012. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nyögő brummogó hangot? Az anyamacska ad ki ilyen hangot mikor a cicáihoz megy azt jelenti itt vagyok!Ő neked válaszol a hívásra a dorombolás megerősíti ezt.
2012. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelzi, hogy ott van. Nálam az egyik szokott hasonlóan jelezni, mikor keresem és megtalálom a szekrényben, a pólók mögött :)
2012. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
A folyamatos nyivácskolás, dorombolás mellett, ha állandóan nyalja a fenekét, akkor szerelmes. Ha eddig ilyet nem tett, akkor ez a helyzet, a mai mesterséges eledelek korában hamar ivarértett lesz kutya is, macsek is.
2012. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amiket az utolsó ír, nem csinál ilyeneket. Szerintem is ezzel azt jelzi, hogy "itt vagyok" :)
2012. nov. 26. 04:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen trillázásnak megfelelő hang. Ez csak üdvözlés és örül neked.
2012. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!