Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy picit belevágtam a cicám...

Egy picit belevágtam a cicám körmébe, lehet baja?

Figyelt kérdés
A nagyobb cicámnak évek óta én csippentem le a tetejét, sosem vágtam bele. A pár hete hozzánk érkezett kisebb cicának most viszont belevágtam sajnos, mert picit vérzik :( Azt leszámítva, hogy akkor feljajdult, most játszik, nem sántít.. ebből nem lesz baja később ugye? nagyon mérges vagyok magamra, hogy fájdalmat okoztam neki, ha véletlenül is..

2012. nov. 26. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj mi is belevágtunk már a kutyám körmébe,akkor volt velünk egy doki is és azt mondta nem lesz baj.Nem is lett.Azóta semmi baja sem történt,és vígan játszik.Ha egy kicsit belevágtál és vérzett,lehet hogy egy kicsit fáj neki,de nem lesz gond
2012. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jeannie ***** válasza:
Olyan, mintha a te körmöd szakadt volna be vérzésig, semmi komoly baja nem lesz. Ha kijárós, esetleg fertőtlenítheted, hogyha belelép valamibe, ne fertőződjön el, de pár nap és nem is fogtok emlékezni rá :)
2012. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, bár egy kis betadint elbírna, nehogy a piszoktól vagy bármitől begyulladjon...

Nekünk nemrég kozmetikus vágott bele a kutya körmébe, adott neki betadint és semmi baja sem lett. :) Ne aggódj :)

2012. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a pi.csának kell a macska körmét vágni?? Félsz hogy megkarmol? Akkor ne legyen macskád, ennyi, ha meg mégis megkarmol akkor nem halsz bele.
2012. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves idegbeteg utolsó, aki azért jön a fórumra, hogy beszólhasson valakinek, azért kell vágni, mert egyik mancsán összenőtt 2 ujjacskája, ami miatt dupla a körme is, és az állatorvos mondta, hogy vágjam, mert olyan vastag ott, hogy azt a kaparófán nem tudja koptatni. Szép estét!
2012. dec. 9. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :)

Ezt jól lereagáltad XD (tetszett)

2013. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!