Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Külső belső féregtelenítő?

Külső belső féregtelenítő?

Figyelt kérdés
Két cicám van és kb fél éve vetten nekik féregtelenítőt a neve Profender SPOT-ON, az egyik közepes testű macskáknak van (2,5-5 kg), a másik nagytestű macskáknak (5-8kg). Csakhogy az egyik macsek 4.4kg a másik 4.9kg az egyiket be tudom adi neki, de a másiknak nem lesz baja ha megkapja az 5-8 kg-osnak valót? Vagy vegyek másikat?
2012. nov. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A másiknak inkább vegyél tablettát, Cestal Cat kb 300Ft, de abból fejenként 2db kell majd. Nehogy valami baja legyen.
2012. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit alaposabban megnéztem az adatokat :)

5-8kg-ba még éppenhogy, de belefér a 4.9kg. Akkor beadhatod.

2012. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
0%
Én inkább tablettával féregtelenítenék, sokkal szélesebb hatásspektrumú!
2012. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jeannie ***** válasza:
Szia, ez ilyen pipettában van, ha jól emlékszem, tehát meg tudod tenni, hogy nem az egészet cseppented rá, hanem csak kb. a 3/4-edét. De semmi baja nem lesz, ha többet kap, ez rá is van írva a használatira. Régen én is használtam ilyet, de aztán átálltunk a tablettára. Drontal Cat, 500 ft darabja, és 4 kg macskára elég, szóval árban sokkal jobban jön ki, és ha nem kell mind, akkor lehet felezni-negyedelni. Májkrémbe törve szépen megeszik a cicák :)
2012. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó amit írtál azt hol tudom beszerezni?

2012. nov. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!