Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Védőoltás után a cicának bedagadtak a nyirokcsomói a nyakán, ez mennyire veszélyes?

2009. aug. 20. 09:39  Privát üzenet  

A válaszok
Tulreagàlta az oltàst a nyirokcsomo megnagyobbodàst gyulladàsra utal.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. aug. 21. 10:26 Privát üzenet
Magyarul vidd el àllatorvoshoz.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. aug. 21. 10:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
11 hónapos kislányomat a starndon megcsípte valami. Először hangyacsípésre gyanakodtunk, mert pici vörös pontok voltak, de most ugyanazok a csípések 1 hétre rá óriásiak lettek és...
Ma reggelre bedagadtak az ujjaim és az arcom megpuffadt. Már kb.2 napja nem tudok úgy aludni sem éjjel ahogy szoktam.37 hetes vagyok. Közeleg a szülés?
Hogy lehet azt érezni (és észrevenni) ha valakinek meg vannak dagadva a nyirokcsomói?
S. O. S. nagyon félek. A nyuszim fülei picit pirosak és bedagadtak. A füle belseje atkás, ez most kezelés alatt áll és lehet, hogy ezzel van kapcsolatban? Egyenlőre más tünet még nincs. Mi lehet ez?
A fogszabályzótól brutálisan bedagadtak az ajkaim, (belülről kisebezte) hogy lehetene a lehető leghamarabb rendbehozni?
Tegnap leégtem szoliba és este körömvirágkrémet kentem magamra. Reggelre bedagadtak a szemeim. Mit tegyek?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!