Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányomat a...

11 hónapos kislányomat a starndon megcsípte valami. Először hangyacsípésre gyanakodtunk, mert pici vörös pontok voltak, de most ugyanazok a csípések 1 hétre rá óriásiak lettek és bedagadtak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az arcán kettő, az egyik alkarján belül 3, felül 1. Még egy van a másik felkarján. Mindegyik csípés eddig pici volt és látszik a csípés nyoma is. Most kb. 1 cm átmérőjű és úgy néz ki mintha mérges szúnyog csípte volna meg.
2011. júl. 3. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kend be neki fenistillel és adhatsz neki (szájon át!) fél ampulla calcimuscot is, ha van otthon (ha nincs, legközelebb kérj a gyerekorvostól receptet, nem árt, ha van a hűtőben ilyen és hasonló esetekre). Kevés teában vagy gyümölcslében keverd el, úgy megissza. Ha nem lohad, nem javul, a saját megnyugtatásodra érdemes megmutatni a gyerekorvosnak vagy bőrgyógyásznak, valamilyen allergiás reakció a rovarcsípésre, de a leírásod alapján nem túl komoly. Csak nyugalom! :)
2011. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen igaza van az előttem lévő anyukának! Én is ezt írtam volna le!!
2011. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is hasonlot tanacsolok, mint az elso anyuka.
2011. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Danaa válasza:
a mérges szúnyog egy apró kis repülő izé ? aminek a csípése viszket ?
2012. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!